LIFESTYLE

Eko jest trendy!

Coraz częściej każdy z nas jest świadomy tego, że wybierając ekologiczne produkty wspiera nie tylko środowisko, ale również inwestuje w wartościowe artykuły. Rzeczy eko są przede wszystkim naturalne – jak dla mnie to bardzo duża zaleta.  Naturalne produkty wyglądają przepięknie
i praktyczne. Co więcej – ekologiczne produkty wyznaczają najnowsze trendy.  Gdzie się nie spojrzy udaje się zauważyć kartonowe produkty stworzone z produktów podlegających recyklingowi – i to jest super!

Produktów eko możemy szukać tak naprawdę w każdej branży. Dlatego tez postaram się przedstawić Wam te najciekawsze 

Dekoracje lubi każdy – ale jak prezentują się dekoracje naturalne? J Otóż bardzo ładnie!
Lniane obrusy, serwety i zasłony od Dastal pokazują, że piękno tkwi w szczegółach.  Len jest miękki przyjemny w dotyku – przy odpowiednim połączeniu dodaje całemu pomieszczeniu uroku i elegancji.
Jeśli chcesz by twoje cztery kąty sprawiały niepowtarzalne wrażenie lekkości – takie dekoracje lenne są wprost idealne dla Ciebie!smile

Jak jeszcze można być eko? – Rozpalając ognisko!
Rozpalając ognisko ( lub zwyczajnie paląc w kominku, bo przecież czasem jest zimnosmile)  często wybieramy naturalne materiały tworząc przy tym szkodliwy dla środowiska i siebie nawzajem dwutlenek węgla.  Ekologiczny zestaw do ogniska od firmy Wołoszyn wygląda estetycznie i z pewnością zadowoli każdego, kto będzie chciał ogrzać się przy ognisku.  Takie ekologiczne drewno jest bardzo wydajne przez co na pewno czekają nas długie chwile przy ognisku.  A ognisko z łatwością rozpalisz zapałkami ekologicznymi od firmy Wołoszyn. 

Hitem są również ekologiczne, drewniane meble od fabryki Activ Meble. Jak już pewnie wiecie z wielu innych naszych artykułów – uwielbiamy drewno.  Drewniane komody od activmeble idealnie komponują się w każdy styl – do wyboru jest wiele wspaniałych wzorów. Takie meble to na pewno gratka dla wszystkich, którzy podążają za trendami i jednocześnie chcą być eko!

A jakich produktów ekologicznych Wy używacie? wink 


Udostępnij

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Inspiracje
Łazienka. Miejsce, gdzie relaksujemy się po ciężkim dniu. Gdzie oczekujemy spokoju, harmonii i odprężenia. Łazienka powinna być więc wygodna oraz posiadać meble i sprzęty, które ułatwią nam codzienną pielęgnację. Nie zapomniałam jednak o jeszcze jednym aspekcie - estetyce. Bo kąpiel w miejscu, które zachwyca swoim wyglądem jest dużo przyjemniejsza :) Sprawdźmy 5 propozycji do naszych łazienek.
WIĘCEJ
Pomysł na prezent
Myślę, że połączenie słów "Pomorze" i "skarb" większości z Nas nasunie takie skojarzenia jak wyroby z bursztynu czy morskich muszelek. Oczywiście, są to jedne ze sztandarowych pamiątek, które cieszą się wielkim powodzeniem wśród turystów, jednak ten wyjątkowy region Polski kryje w sobie coś jeszcze... Coś, co sprawia, że nasz sen może być zdrowszy, wieczór relaksujący, a poranek pełen energii. Coś, co może być również idealnym pomysłem na prezent, bo jego główną funkcją nie jest jedynie cieszenie oka, a realny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie. O czym mowa? Tego dowiemy się od Pana Michała Ciołka, marketing menagera tajemniczo brzmiącej firmy PPPiP.
WIĘCEJ