OGRÓD I OTOCZENIE

Jak zapewnić sobie spokojny i zdrowy sen?

Codziennie wykonujemy te same czynności – budzimy się, pijemy kawę, udajemy się do pracy.  Pełni codziennych przygotowań czasem tracimy głowę, zaczynamy żyć w stresie, a to często kończy się niedoborem snu, który powoduje jeszcze większy stres. 

Często nie zwracamy uwagi na to jak istotną rolę pełni sen w naszym życiu. A prawda jest taka, że  przeciętnie 20 lat w ciągu całego życia – dlatego jest to ważny powód by spędzić te 20 sennych lat wygodnie! : ) Łóżko stanowi centralny element każdej sypialni – gdzie szukać najlepszych materiałów tak by codziennie wysypiać się idealnie? Mam dla Was dwie niesamowite propozycje!

Proste łóżka stanowią wspaniały wystrój każdej sypialni. Dodatkowo są bardzo wygodne. Podstawą doskonale dobranego łóżka jest dobrze wybrany materac. To on stanowi o prostej postawie podczas snu, a w rezultacie o jego jakości. Wybierając proste, ale i nowoczesne łóżko gwarantujemy sobie naprawdę przyjemny poranek.  Z tego powodu naszą propozycją jest seria łóżek Stolmis od salonów snu New Hever.  
Łóżko zaskakuje prostotą i niezwykle jasnym, delikatnym drewnem. Z łatwością zmieszczą się na nim dwie osoby – oczywiście, to raczej normalne, ale w tym modelu każda osoba będzie miała dużo miejsca, co czyni Stolmis modelem bardzo komfortowym.   

Ciekawą propozycją są również łóżka wodne – szczególnie polecane osobom z wadami kręgosłupa. Odpoczynek na takim łóżku to czysta przyjemność ( przyznam szczerze, że aż nie chce się z niego wstawać smile). Łóżko delikatnie faluje daje nie tylko chwilę relaksu, ale również dużo zabawy!
Gdzie szukać najlepszych łóżek wodnych? Zdecydowanie w sklepie Aquanight!
Wspaniałym modelem jest Starlight Deluxe. To niezwykle proste łóżko wodne, przez co unikamy koślawych i dziwnych kształtów. Łóżko poza swoimi oczywistymi zaletami staje się spójne z naszą sypialnią i zdecydowanie ją dopełnia. Ogromną zaletą jest dobór wymiarów, oraz system jedno i dwuosobowy. W ten sposób wybierzemy łóżko idealne dla siebie! 


Udostępnij

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Inspiracje
Dom w którym są dzieci zawsze jest pełen pozytywnej energii i szczęścia. Takie mieszkanie wprost emanuje życiem!  Przypuszczam, że pokój dziecięcy to miejsce, w którym najczęściej są przemeblowania i najczęściej jest zmieniany wystrój. Dzieci bowiem dorastają  i z czasem zmieniają zainteresowania, upodobania. Chłopcy przestają bawić się samochodzikami, a dziewczynki lalkami.  Pamiętajcie by stworzyć wnętrze, które będzie interesujące dla dziecka i ponadczasowe jednocześnie!  Muszę przyznać, że mebelki i akcesoria do pokoju dziecięcego są teraz nieprzeciętne i zdecydowanie wyróżniają się w całym domu – sprawdźcie kilka niesamowitych propozycji:
WIĘCEJ
Pielęgnacja
Pamiętajmy o ogrodach... A najbardziej - o swoim. Moim zdaniem, zawsze jest dobry czas, żeby dbać o zieloną przestrzeń wokół domu. Podczas ciepłych miesięcy pielęgnujemy ogród, odpoczywamy w nim i aktywnie spędzamy czas z bliskimi. Gdy jest chłodno - kupujemy akcesoria w promocyjnych cenach, by czekały na odpowiedni czas. A ja dziś pokażę Wam kilka rozwiązań, na które szczególnie warto zwrócić uwagę :)
WIĘCEJ
Pielęgnacja
Ogród pełni różne funkcje. Może być samotną oazą spokoju potrzebną po ciężkim dniu w pracy lub wręcz przeciwnie – miejscem do aktywnego spędzania czasu, wśród znajomych i rodziny. W zależności od naszych potrzeb, warto postawić na dodatkowe urządzenia i budowle – altanę, basen lub oczko wodne. Nie zapominając również o funkcjonalności i bezpieczeństwie bliskich.
WIĘCEJ