MAŁY DESIGN

Stylowe okno na świat

Zdarza się, że widok za oknem nie napawa optymizmem. Jeśli codziennie patrzysz na zacienione podwórko lub wita Cię obraz granatowych kontenerów na śmieci, stwórz w swoim domu piękną dekorację okienną. Dzięki temu, za każdym razem gdy spojrzysz w stronę okna, widok za szybą zejdzie na drugi plan. Jak wybrać najlepsze akcesoria? Postawić na firanki czy zasłony? Wspólnie spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie.

Najpierw zastanów się nad stylem, który góruje w Twoim domu, lub który chcesz w nim stworzyć. Do eterycznych, romantycznych i minimalistycznych wnętrz świetnie nadadzą się zwiewne firanki z woalu. Można do nich dodać rolety lub zasłony, aby regulować ilość wpuszczanego światła słonecznego. Połączenie firan z zasłonami to również propozycja dla wnętrz klasycznych, tradycyjnych. Może więc wcale nie musisz wybierać tylko zdecydować się na obie propozycje? : )

Co jeszcze czeka na Ciebie w kwestii dekoracji okien? Wszystko, czego chcesz! Jeśli nie znasz jeszcze wyjątkowej Pracowni Krawieckiej Zpotrzebyserca, koniecznie musisz zajrzeć na stronę www.zpotrzebyserca.pl. Znajdziesz tutaj urocze zazdrostki, firanki – lambrekiny i zasłonki. A jeżeli chcesz kupić gotowy komplet, to żaden problem. Bogata oferta różnych styli i materiałów na pewno przypadnie Ci do gustu.

Zakładam, że Twoja podróż po stronie internetowej Pracowni już się odbyła. I jestem pewna, że Twoje oczy zwróciły uwagę na inne tekstylia, którymi możesz ozdobić swój dom. Szczególnie przypadły mi do gustu lawendowe poszewki i modne bieżniki z wyhaftowanym napisem „HOME”. Bo przecież wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej : )


Udostępnij

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Inspiracje
Lubimy być obdarowywani – chyba nikt temu nie zaprzeczy. Przyznam szczerze, że kupowanie upominków moim bliskim, czy przyjaciołom daje mi mnóstwo radości. Dobór prezentu dla odpowiedniej osoby często jest dla mnie wyzwaniem. Najtrudniej wybrać prezent, kiedy obdarowany nie ma szczegółowo scharakteryzowanych upodobań i zainteresowań. W takich sytuacjach przeszukuję Internet i próbuję dopasować proponowany upominek do osobowości osoby, dla której przygotowany ma być  prezent.   Jeśli nie wiemy gdzie szukać to warto sprawdzić pomysły uniwersalne – coś co zawsze będzie miłym zaskoczeniem i wywoła uśmiech na twarzy!   Oto kilka propozycji –pamiętajcie, że warto dawać prezenty również bez okazji!
WIĘCEJ
Inspiracje
Wiecie co o stylu retro mówi Wikipedia? Pozwalam sobie zacytować: „Retro – termin używany do określania elementów współczesnej kultury, które pochodzą od lub są świadomą imitacją trendów w modzie, światopoglądzie, zachowaniu typowych dla niedalekiej przeszłości, a które były lub są uznawane za niemodne.” Dzisiaj, styl retro to jeden z najmodniejszych trendów, jaki możemy wykorzystać nie tylko w stylizacjach odzieżowych, ale również w naszych wnętrzach. Sama jestem miłośniczką powrotów do przeszłości, więc jeśli lubisz je tak jak ja – razem ze mną przejdź się po mieszkaniu i zobacz co możesz zamienić na retro : )
WIĘCEJ
Inspiracje
Dom w którym są dzieci zawsze jest pełen pozytywnej energii i szczęścia. Takie mieszkanie wprost emanuje życiem!  Przypuszczam, że pokój dziecięcy to miejsce, w którym najczęściej są przemeblowania i najczęściej jest zmieniany wystrój. Dzieci bowiem dorastają  i z czasem zmieniają zainteresowania, upodobania. Chłopcy przestają bawić się samochodzikami, a dziewczynki lalkami.  Pamiętajcie by stworzyć wnętrze, które będzie interesujące dla dziecka i ponadczasowe jednocześnie!  Muszę przyznać, że mebelki i akcesoria do pokoju dziecięcego są teraz nieprzeciętne i zdecydowanie wyróżniają się w całym domu – sprawdźcie kilka niesamowitych propozycji:
WIĘCEJ