E-krany
Baterie łazienkowe, kuchenne, prysznicowe
UDOSTĘPNIJ

E-krany

e-krany.com
sklep@e-krany.com

tel. 791-361-607

Rokicińska 138
95-020 Andrespol

Facebook
Designerska armatura w dobrej cenie? Istnieje :) Na www.e-krany.com znajdziesz armaturę utrzymaną zarówno w modnym stylu retro, jak i w nowoczesnym wydaniu. Wybieraj - wolisz awangardowo i współcześnie czy jesteś miłośnikiem klasyki i tradycji? Wszystkie baterie dostępne w wygodnym sklepie internetowym mają swój niezaprzeczalny urok, a przy tym są bardzo funkcjonalne. Pamiętaj, że wystarczą niewielkie elementy, aby nadać kuchni i łazience indywidualnego charakteru. Więc jeśli szukasz legendarnego, wnętrzarskiego efektu WOW - jesteś w najlepszym miejscu :)

“Naszym klientom oferujemy duży wybór produktów oraz wysoką jakość towarów w atrakcyjnych cenach a oferta jest stale powiększana tak, aby w pełni zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Akcesoria
Kuchnie są różne – mają inną stylistykę, kolory, rozmiary. W każdej kuchni panuje jej charakterystyczny klimat i zapach ( np. gotującego się obiadu lub świeżo upieczonej drożdżówki)  Każdy lubi usiąść przy swoim kuchennym stole, napić się pysznej kawy, lub herbaty i spokojnie pomyśleć.  Dlatego dzisiaj przygotowaliśmy dla Was najatrakcyjniejsze czajniki dostępne na rynku. Niektóre czajniki znacznie różnią się od siebie: jedne są bardziej nowoczesne – inne bardziej w stylu retro, są z różnych półek cenowych, mają różne dodatkowe zastosowania i mechanizmy. Dlatego po to jest nasz ranking, by każdy znalazł czajnik, który idealnie będzie pasował do waszego stylu kuchni! J Zobaczcie nasze propozycje:
WIĘCEJ
Akcesoria
Kuchnia - miejsce, które nazywamy sercem domu. To tutaj gotujemy pyszne posiłki dla najbliższych, spotykamy się z rodziną przy wspólnych posiłkach i nierzadko urządzamy imprezy. Dzisiaj pokażę Ci kilka inspiracji, które mogą wydawać się nieoczywiste... ...ale sprawiają, że kuchnia staje się wyjątkowa.
WIĘCEJ