Omega Store
Zestawy radiowe pod zabudowę.
UDOSTĘPNIJ

Omega Store

omegastore.pl
sklep@omegastore.pl

tel. 519 15 14 15

ul. Modrzejowska 8
41-200 Sosnowiec

Facebook
Zestawy radiowe z funkcją bluetooth/wi-fi są nowatorskim rozwiązaniem dlatego znajdują szerokie zastosowanie w wielu aspektach naszego życia.

Zestawy audio, dzięki świetnym parametrom technicznym, nowoczesnemu designowi, niezawodności oraz nowatorskiemu systemowi montażu stanowią idealne uzupełnienie funkcjonalności pomieszczeń takich jak: łazienka, kuchnia, salon, ale również związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą w celu uzupełnienia tła charakterystycznego dla danego środowiska pracy.

Firma Omega Store zajmuje się również sprzedażą detaliczną oraz hurtową innych produktów z szeroko rozumianej tematyki "Inteligentnego domu", są to między innymi nowoczesne telewizory do łazienki/ogrodu, oświetlenie, systemy automatyki. Obsługa naszego sklepu jest do dyspozycji od pon do soboty poprzez kontakt: e-mailowy, telefoniczny lub chatbox na naszej stronie www.

Zapewniany szybką realizację zamówień, pełen asortyment towarów w magazynie, doradztwo techniczne w zakresie oferowanego sprzętu jak i jego zastosowania w określonym obiekcie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, korzystne warunki handlowe.

“Gwarancja bezpiecznych zakupów.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Sprzęt
Wyobraź sobie scenariusz idealnego dnia. O 7:00 budzi Cię Twój ulubiony kanał muzyczny. Z telewizora dobiegają energetyczne dźwięki, a rolety podnoszą się, by wpuścić do sypialni dokładnie tyle światła, na ile pozwolisz. Kładziesz nagie stopy na ciepłej podłodze i kierujesz swoje kroki do kuchni, gdzie czajnik już zaczął gotować wodę na kawę. Piętnaście minut później chcesz rozpocząć poranną toaletę. Światła w łazience włączają się, wyczuwając Twój ruch. Po rześkim prysznicu po prostu wychodzisz, nie musisz pamiętać o wyłączniku. Inteligentny dom zrobi to za Ciebie. O 8:30 wychodzisz do pracy i zamykasz za sobą drzwi. Od tego momentu Twój dom zaczyna dbać o bezpieczeństwo i oszczędności. Gasną światła. Wyłącza się telewizor i żelazko. Rolety opadają do połowy i obniża się temperatura kaloryferów.   Po kilku godzinach kończysz pracę. Marzysz o relaksie, więc w swojej aplikacji wybierasz stworzony przez siebie program, dzięki któremu dom przygotuje się na Twój powrót. Otwierasz drzwi i wita Cię kolejna część ulubionego filmu. Zapala się lampa przy Twoim fotelu i w całym domu robi się przyjemnie ciepło dzięki podwyższonej temperaturze kaloryferów. Odpoczywasz tak, jak lubisz.
WIĘCEJ
Inspiracje
Łazienka to miejsce, w którym szuka się spokoju i wyciszenia. Jeszcze kilka lat temu, jej wnętrza krzyczały intensywnymi barwami, a ręczniki w krwiście czerwonych kolorach kontrastowały z wściekle zielonymi kafelkami. Te czasy (na szczęście!) mamy już za sobą. Dziś stawiamy na klasykę, elegancję i nowoczesność, które zagwarantują nam przebywanie w nastrojowym i relaksującym wnętrzu zawsze, kiedy tego potrzebujemy. Jak urządzić praktyczną i wygodną łazienkę zgodnie z najnowszymi trendami? O tym opowiem dzisiaj.
WIĘCEJ
Inspiracje
Łazienka. Miejsce, gdzie relaksujemy się po ciężkim dniu. Gdzie oczekujemy spokoju, harmonii i odprężenia. Łazienka powinna być więc wygodna oraz posiadać meble i sprzęty, które ułatwią nam codzienną pielęgnację. Nie zapomniałam jednak o jeszcze jednym aspekcie - estetyce. Bo kąpiel w miejscu, które zachwyca swoim wyglądem jest dużo przyjemniejsza :) Sprawdźmy 5 propozycji do naszych łazienek.
WIĘCEJ