A-home

A-home - mieszkaj tak, jak lubisz

W sklepie internetowym znajdują się dodatki w najmodniejszych stylach. Lubisz minimalizm? A może kochasz bogate glamour lub surowy industrial? Dzięki przejrzystym kategoriom znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne elementy wyposażenia do salonu, sypialni czy kuchni. Rzuć okiem na wygodne i stylowe tekstylia, przejrzyj się w kilku lustrach i rozsiądź w komfortowym fotelu. A-home stworzyło sklep internetowy, w którym czekają produkty dla wymagających użytkowników. 

Kolorowy świat dziecka

A-home doskonale wie, że pokój maluchy powinien być bezpieczny i wspierać prawidłowy rozwój. Dlatego proponuje między innymi wygodne biurka i krzesła, które możesz dowolnie aranżować z pozostałymi elementami wystroju. Te niezbędne meble pomogą smykom podczas nauki, ale stworzą też przytulne miejsce do rysowania, układania klocków czy czytania książek. Koniecznie sprawdź również ofertę koców. Na stronie znajdziesz zarówno tradycyjne rozwiązania w różnych wzorach i kolorach, jak i fikuśne koce inspirowane syrenim ogonem.

Pamiętajmy o ogrodach…

To miejsce, w którym chcemy relaksować się leżąc w hamaku lub aktywnie wypoczywać przy grillu czy rodzinnych zabawach. A-home pozwoli ci urządzić zieloną przestrzeń tak, by była komfortowa dla wszystkich domowników. Zerknij na propozycje parasoli, leżaków i brazylijskich hamaków, by poczuć się jak na egzotycznych wakacjach.