A.R.M

ARM-łóżko-z-brązową-narzutą

A.R.M – efektywny wypoczynek i zdrowy sen.

Zdrowy sen zapewnia regenerację i dobre samopoczucie w ciągu dnia. Podstawą efektywnego wypoczynku jest odpowiednio dobrane, wygodne łóżko. Jako marka A.R.M. Artur Różański już od 1989 roku zajmujemy się tworzeniem łóżek premium do sypialni. Nasze trzydziestoletnie doświadczenie w branży oraz pasja do meblarstwa pozwalają oferować łóżka spełniające oczekiwania najbardziej wymagających, wykonane na miarę indywidualnych potrzeb.

Najwyższa jakość i komfort.

Każdego dnia dbamy o to, by zapewnić nabywcom najwyższą jakość i komfort, oferować meble funkcjonalne, wygodne i wyróżniające się oryginalnym designem. W procesie produkcji stosujemy wyselekcjonowane materiały, gwarantujące trwałość i solidność konstrukcji łóżek, a jako obicia wykorzystujemy tkaniny hotelowe. Nad precyzją produkcji czuwają specjaliści. Wykonujemy łóżka tapicerowane, z litego drewna i metalu, w różnych rozmiarach, z możliwością indywidualnej konfiguracji. Nasz asortyment obejmuje też bogaty wybór stelaży, pojemników na pościel, materacy, łóżek w szafie, zabudów oraz innych akcesoriów czyniących sypialnię piękną i komfortową.

Duże znaczenie ma dla nas wzornictwo. Proponujemy łózka w różnych stylach, od klasycznych, po nowoczesne i designerskie. Wszystko po ro, by zapewnić Państwu funkcjonalność, praktyczność oraz komfort na co dzień.

A.R.M – łóżka kontynentalne nowej generacji.

Realizujemy zarówno małe, jak i duże serie produkcyjne, m.in. na potrzeby hoteli i pensjonatów. Osobom poszukującym spersonalizowanych rozwiązań proponujemy wykonanie pojedynczych sztuk według własnego projektu. Zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz i gwarantujemy krótkie terminy realizacji.

Bo naszą największą pasją są PO PROSTU ŁÓŻKA… Łóżka kontynentalne nowej generacji – kolekcja MINIMUM

Kolekcja Minimum to nowość w ofercie marki A.R.M. Artur Różański. Jej uniwersalny i elegancki design łatwo komponuje się z dowolnymi aranżacjami. Łóżka Minimum łączą w sobie klasyczną formę mebli kontynentalnych z lekkością stylu skandynawskiego. Powstają z litego drewna bukowego, płyty MDF, płyty stolarskiej i materiału.

ARM-łóżko-różowe-w-pokoju-z-garderobą
ARM-łóżko-kremowe-z-różowym-dywanem
ARM-łóżko-kremowe-z-poduszkami