ABATEC

ABATEC-dom-jednorodzinny-basen

ABATEC - europejski lider w produkcji basenów drewnianych

ABATEC jako jeden z największych producentów drewnianych basenów w Europie każdego roku dostarcza
tysiące najwyższej jakości produktów do klientów z całego świata. To polska firma rodzinna, która dzięki pasji i systematycznej pracy, z małego warsztatu stała się jednym z największych producentów basenów drewnianych w Europie. Doświadczony zespół specjalistów firmy ABATEC cały czas pracuje nad doskonaleniem basenów, by były piękniejsze, bardziej użyteczne i jeszcze trwalsze. Firma nieustannie inwestuje w nowoczesny sprzęt produkcyjny oraz śledzi badania i trendy w zakresie obróbki i zabezpieczania drewna.
Dzięki temu dają Państwu pełną gwarancję najwyższej jakości basenów.

ABATEC - precyzja wykonania

Wszystkie elementy drewniane, stanowiące konstrukcję basenów ABATEC, są precyzyjnie obrabiane w specjalistycznym i nowoczesnym parku maszynowym, w tym na komputerowo sterowanych obrabiarkach CNC. Dzięki temu ich montaż i użytkowanie to czysta przyjemność. Każdy element drewnianych basenów ogrodowych jest, z pełnymi reżimami, impregnowany technologią próżniowo-ciśnieniową w przemysłowym autoklawie na terenie zakładu produkcyjnego firmy. Planując proces produkcji Abatec dba również o środowisko naturalne. Nowoczesne suszarnie wykorzystują ciepło wytworzone ze spalania wiórów pochodzących z obróbki drewna.

ABATEC - idealny, drewniany basen ogrodowy

Najwyższej jakości materiały, modułowa konstrukcja i wymienny liner sprawiają, że drewniane baseny są inwestycją na lata. Konstrukcja wykonana jest z desek o grubości 45 mm, wyprodukowanych z wysokiej jakości drewna z lasów skandynawskich.
Zastosowanie zamkniętego obiegu i wydajnej 2-poziomowej filtracji nie wymaga stałego zaopatrzenia basenu w wodę.
Drewno jest doskonałym izolatorem ciepła. Dzięki temu struktura basenu długo utrzymuje idealną temperaturę wody.
Solidna, wolnostojąca konstrukcja, odłączane, zewnętrzne schodki zwiększają bezpieczeństwo dzieci.

ABATEC-basen-w-ogrodzie
ABATEC-basen-drabinka
ABATEC-basen-drewno
ABATEC-basen-taras