A-Bis

A-Bis -Profesjonalne podejście do okien

Jesteśmy firmą działającą na rynku osłon okiennych w Warszawie od 1994 roku. Długoletnia praktyka wzbogaciła nas o doświadczenie, które wykorzystujemy pomagając Państwu w dokonywaniu nawet najtrudniejszych wyborów w trakcie remontów oraz wykańczania wnętrz. Na asortyment naszego sklepu składa się bogata oferta osłon okiennych pozwalająca dobrać funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie systemy ochrony przeciwsłonecznej do wielu typów pomieszczeń.

A-Bis – dlaczego my?

Stawiamy na nieustanny rozwój i najwyższej jakości materiały. Śledzimy nowe rozwiązania techniczne oraz pojawiające się trendy wnętrzarskie. Naszym celem jest aktualizowanie oferty zgodnej z postępami w dziedzinie architektury wnętrz, a także dostosowanie żaluzji rolet w Warszawie do aktualnej mody oraz praktycznych i estetycznych oczekiwań Klientów.

Aranżacja wnętrz żaluzjami i roletami

Osłony okienne chronią nas przed promieniami słońca i nadmiernym nagrzewaniem się mieszkań. Od poziomu zaciemnienia czy przepuszczalności światła zależy również to, jaki klimat możemy stworzyć w danym pomieszczeniu. Osłony pomagają nam również chronić naszą prywatność i unikać wzroku ciekawskich sąsiadów. Stanowią także pewną obronę przed stratami ciepła oraz włamaniami. Każdy z tych aspektów znacząco wpływa na komfort oraz samopoczucie mieszkańców. Nie mniej ważne jest znaczenie osłon dla wystroju pomieszczeń.

W naszej ofercie znajdują się żaluzjeroletyplisymarkizy oraz karnisze. To produkty, które nadają wnętrzom charakteru i nowoczesności. Przełamują nudę charakteryzującą zwykłe marszczone firanki i pasują do większości popularnych stylów urządzania pomieszczeń: skandynawskiego, prowansalskiego, retro, rustykalnego, nowoczesnego i klasycznego. Chętnie przygotujemy dla Państwa propozycje odpowiednich modeli oraz wspólnie zaplanujemy niepowtarzalną aranżacją.

abis-rolety-do-kuchni
abis-rolety
abis-zaluzje-w-lazience