Adako

adeko_Glowne

Adako – poznaj nas bliżej

Dzięki naszej wiedzy i Waszemu zaangażowaniu stanie się to jak najbardziej realne i dostępne dla wszystkich. Teraz każdy będzie mógł u siebie osiągnąć standardy i efekty dostępne wcześniej tylko w specjalistycznych pralniach.
Przez pięć lat zaopatrywaliśmy profesjonalne pralnie w chemię i środki piorące. Przez ten czas poznaliśmy techniki, tajemnice i błędy występujące w pralnictwie.
Teraz tą wiedzą dzielimy się z Wami na naszej stronie ADAKO.

Adako – dobra jakość, właściwa cena

Przy pomocy specjalistycznych środków, a czasem prostej technologii, pragniemy pomagać Państwu sprostać własnym oczekiwaniom oraz oczekiwaniom klientów.
Konsekwentnie budujemy własną markę, prowadzimy badania i organizujemy produkcję wybranych (skutecznych) preparatów do prania.
ADAKO – chcemy żeby nazwa naszej marki kojarzyła się z dobrą, jakością i właściwą ceną.

Adako — gwarantujemy obsługę najwyższej jakości

Współpracujemy z ponad 200 profesjonalnymi pralniami a to oznacza, że można nam zaufać.
ADAKO Sp. z o. o. przygotowała także ofertę dla klienta indywidualnego. Naszym celem stali się sportowcy. Wasza pasja, wysiłek i konsekwencja w treningach zasługuje na komfort ćwiczenia w świeżych i pachnących strojach.
Produkowana przez nas linia do prania odzieży sportowej, jest wypadkową naszej wiedzy, doświadczeń i chęci pokazania na tym rynku czysto polskiego produktu.
Importowane płyny do prania odzieży oddychającej i z powłoką membranową kosztują w sklepach od 25 zł za 0,25 litra, czyli co najmniej 100,00 zł za litr. Nasz produkt jest tańszy, sprawdzony i nie ustępuje jakością.

297barlonextrad
apreturanova
adeko-proszek
adako-odplamiacz