Afrodyta

afrodyta-zestaw

Hurtownia Porcelany Afrodyta

Porcelana są to naczynia owiane sławą ze względu na ich niebywałą jakość i elegancki design. Specjalizujemy się w hurtowych sprzedażach szkła, porcelany i sztućców – nieodłącznego elementu codziennej pracy wielu hoteli, restauracji i innych punktów gastronomicznych. W swojej ofercie posiadamy wyroby renomowanych producentów takich jak KROSNO, LUBIANA, AMEFA i ĆMIELÓW.

Hurtownia Porcelany Afrodyta — oferta porcelany

W sklepie afrodytahurtownia.pl znajdziesz najlepszą porcelanę najwyższej jakości, która będzie mogła być traktowana jako główny element dekoracyjny. Oferujemy produkty tradycyjne, białe w atrakcyjnej cenie, a także wersje ekskluzywne i awangardowe, pełne bogatych zdobień. Porcelana w każdym elemencie serwisu jest oryginalnego i wyjątkowa, jednak we wspólnej kompozycji zauważalna jest harmonia i spójność. Kompletując samodzielnie każdy element zastawy stworzyć można oryginalne połączenia, dzięki którym przełamie się aranżacyjne schematy i stworzy jadalnię zupełnie inną niż wszystkie. Współpracujemy z najlepszymi producentami porcelany, dlatego możemy zaoferować produkty o wysokiej jakości i solidności. Wśród propozycji znaleźć można wszystkie elementy niezbędne do stworzenia własnej zastawy stołowej.

Hurtownia Porcelany Afrodyta — oferta sztućców

Sztućce są niezbędnym wyposażeniem naszej kuchni. Obecnie na rynku posiadamy sztućce, które nie tylko spełniają swoją funkcję, ale również często stają się elegancką ozdobą naszych stołów. W naszym sklepie znajdziesz sztućce najwyższej jakości, wyprodukowane przez polskich producentów. Dzięki temu, mamy pewność, że kupujemy produkty, które posłużą nam przez lata. To, o czym należy wspomnieć jest fakt, iż produkty od renomowanego producenta przeszły pozytywny atest PZH. Sztućce, będą idealnie pasować zarówno do codziennego obiadu, jak i również oficjalnej uroczystości w większym gronie. Oferta firmy Amefa to solidność wykonania noży, łyżek i widelców z nierdzewnej stali.

Hurtownia Porcelany Afrodyta — zestawy obiadowe dla hoteli i restauracji

Zestawy zastaw stołowych, znane także jako serwisy obiadowe, to komplety naczyń, które są niezbędne w każdej jadali podczas podawania eleganckich posiłków. Dotyczy to także stylowych restauracji i hotelów. Szczególnie popularna jest zastawa stołowa z porcelany. Świadczy o dobrym smaku i wyszukanym guście. W naszej ofercie znajdą Państwo serwis obiadowy, który spełni Państwa wymagania, zarówno pod kątem jakości, jak i ceny.

afrodyta-tava-do-owocow
afrodyta-zastawa-filizaka
afrodyta-kieliszki
afrodyta-zastawa