AirCuddle

aircuddle-dziecko

Jaka jest wkładka antypotowa AirCuddle?

Nowoczesna wkładka posiada specjalną konstrukcję nieściśliwej siateczki Cool Seat 3D o strukturze plastra miodu, która tworzy dystans miedzy plecami dziecka a fotelikiem samochodowym.
Zastosowanie takiej technologii gwarantuje dziecku komfortowe warunki cieplne bez przegrzewania, a w konsekwencji a w konsekwencji niweluje nadmiar potu w trakcie podróży samochodem lub wózkiem. Dużą zaletą uniwersalnej wkładki jest możliwość używania jej do każdego modelu fotelika (0-13 kg, 9-18 kg, 0-18 kg) oraz równocześnie do spacerówki.

Wkładka AirCuddle — dlaczego warto ją mieć?

Antypotowa wkładka AirCuddle zapewnia bieżący przepływ powietrza, niwelując pocenie się dziecka w trakcie jazdy samochodem lub gdy maluch jest w wózeczku. Jej montaż jest prosty i szybki, poradzi sobie z nim każdy rodzic. Wkładkę można prać w pralce.
Schnie w krótkim czasie, sprawnie umożliwiając ponowne użytkowanie. Warto wspomnieć też o tym, że wkładka chroni wózek i fotelik od ewentualnych zabrudzeń. Jest dostępna w czterech kolorach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz ją do ulubionego designu.

AirCuddle dba o bezpieczeństwo i komfort twojego dziecka

Uniwersalna wkładka antypotowa jest tak uszyta, że pasuje do różnej wysokości ustawienia pasów — dzięki temu maluszkowi będzie służyła przez kilka lat poczynając od pierwszego fotelika. Kształt wkładki umożliwia szerokie zastosowanie przynajmniej w dwóch równoległych urządzeniach. Wkładka AirCuddle to niezastąpiony towarzysz zarówno podczas krótkiego spaceru, jak i dłuższej podróży. Warto ją mieć założoną w foteliku szczególnie w letnich miesiącach, ale sprawdza się tak naprawdę przez cały rok.

air-cuddle-wozek
air-cuddle-top-safe
air-cuddle-fotelik
air-cuddle-cool-seat