Akademia Betonu

akademia-betonu-salon

Akademia Betonu - produkty wykonane z pasją

Urodzeni na początku lat ’80, wychowani w różnych województwach, wspólnym mianownikiem była i po dziś pozostała pracowitość i rzetelność. Nasz zespół łączy w sobie różne spojrzenia na budownictwo i jego potrzeby oraz problemy z jakimi się boryka.

Widząc ciągły niedostatek na rynku materiałów z betonu architektonicznego postanowiliśmy stworzyć nową markę produktów wykonanych z pasją i zamiłowaniem. W odpowiedzi na najbardziej wygórowane oczekiwania rynku stworzyliśmy Akademię Betonu. Zapraszamy Was do naszej firmy gdzie oswoiliśmy beton, dodaliśmy mu ciepła i szyku. Stworzona przez nas grupa produktów doskonale podkreśli indywidualny charakter Waszej przestrzeni, doda jej uroku i elegancji. Dla naszych klientów prowadzimy wsparcie projektowe; powiedzcie nam o Waszych oczekiwaniach, opiszcie swoje marzenia, nakreślcie jak chcielibyście by wyglądał Wasz dom czy biuro, a my to dla Was zaprojektujemy i wykonamy.

Akademia Betonu - nasz zespół projektowy

Dobór odpowiednich rozwiązań jest kluczowym etapem każdej inwestycji. Mając świadomość jak ważne decyzje odejmowane są na początku projektowania oferujemy Państwu wsparcie naszego zespołu projektowego.
Wykwalifikowani architekci pomogą dobrać odpowiednie produkty do charakteru Państwa inwestycji, ich kolorystykę i formę. Służymy wsparciem w wykorzystaniu gotowych elementów będących w stałej ofercie firmy ale także w projektowaniu indywidualnych rozwiązań dopasowanych do Państwa gustu.

sciana-w-jadalni-betonowa
sciana-betonowa