Akademia Nathan

Akademia Nathan - partnerstwo edukacyjne

Firma Akademia Nathan opiera się na ścisłej współpracy z nauczycielami, ich wiedzy i kreatywności w projektowaniu innowacyjnych produktów edukacyjnych, posiadających wysoką jakość. Autorzy są specjalistami edukacyjnymi z różnych środowisk: nauczyciele w przedszkolu, nauczyciele w szkole, trenerzy, pedagodzy, psycholodzy, terapeuci. Projektują i rozwijają narzędzia, które najlepiej spełniają Twoje potrzeby edukacyjne.

Akademia Nathan z rodzinami

Akademia Nathan jest otwarty na rozwój i oświecenie dzieci. Dąży do zaspokojenia codziennych obaw rodziców, pozwala zrozumieć rozwój ich dzieci. Pomaga im rosnąć, dzielić się osiągnięciami i postępami.

Doskonałość nauczania

Akademia Nathan oferuje dużą gamę materiałów edukacyjnych, które rozbudowują przestrzennie, towarzyszą projektom edukacyjnym, fizycznie pobudzają, umożliwiają odkrywanie i naukę.
Wszystkie produkty są testowane w rzeczywistych warunkach użytkowania przez dzieci i dorosłych.

Normy i bezpieczeństwo

Zgodność i bezpieczeństwo produkowanych materiałów jest stale kontrolowana w kluczowych etapach produkcji. Produkty są systematycznie badane i certyfikowane przez akredytowane laboratoria, według norm francuskich i europejskich.
Wszystkie nasze produkty, objęte europejską normą, są oznaczone znakiem CE i oraz są zgodne z rozporządzeniem REACH.
Nathan jest gwarancją jakości, odpowiada za zgodność i bezpieczeństwo, wybór trwałych i innowacyjnych materiałów, przyjaznych dla środowiska (drewno i papier z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, recyklingu i biodegradacji tworzyw sztucznych…), wymagania jakościowe. Jest właścicielem stabilnej marki.

alcamed logo