AleRolety

Ale Rolety - Najwyższa jakość

ALEROLETY to marka istniejąca na łódzkim rynku od 2007 roku, obecnie pod kierownictwem Przemysława Pacochy – doświadczonego projektanta i producenta rolet, żaluzji i innych osłon okiennych. Produkty naszej firmy znalazły zastosowanie w tysiącach łódzkich domów, hoteli, firm i instytucji. Wszystkie nasze rolety i żaluzje wykonane są z najwyższej jakości materiałów, łącząc estetykę z funkcjonalnością.

Duży wybór materiałów

Wszystkie produkty marki ALEROLETY są eleganckie i estetyczne, dostępne w bogatej gamie kolorystycznej. Duży wybór materiałów dodatkowo sprawia, że każdy nasz Klient bez trudu wybierze roletę bądź żaluzję, która idealnie będzie komponowała się z wnętrzem, w którym zostanie zamontowana. Projektując osłony okienne pamiętamy też o najnowszych trendach i rozwiązaniach technologicznych, które pozwalają nam dbać zarówno o wygląd naszych produktów, jak i o ochronę środowiska.

Nasze Rolety i żaluzje

Nasze rolety i żaluzje wykonywane są „na wymiar”, zatem idealnie pasują do konkretnego okna, w którym mają zostać zamontowane. W tej sytuacji znika problem zbędnych części lub „nadwyżek” materiałowych, które trafiają do odpadów. A takie ryzyko pojawia się podczas kupowania rolet „na oko”, oferowanych w wielu marketach czy sklepach internetowych. U nas nic się nie marnuje, a wszystkie produkty znakomicie spełniają swoją rolę – zawsze przygotowywane są bowiem indywidualnie, po obmierzeniu konkretnego okna (lub okien) naszego Klienta.

Nasza Łódzka firma oferuję :  tradycyjne rolety okienne, rolety rzymskie, rolety dzień noc, rolety zewnętrzne, plisy, tradycyjne żaluzje (aluminiowe), żaluzje drewniane, moskitiery