Alkri

Alkri-kontakty

Alkri – kilka słów o naszej firmie

Firma Alkri powstała w 2006 roku. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest światło w każdym budynku, w każdej tworzonej przestrzeni, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom projektantów, instalatorów oraz inwestorów. W naszej ofercie znajdą Państwo osprzęt elektryczny, oprawy oświetleniowe, instalacje elektryczne oraz to, co niezbędne do wykreowania światła.

Alkri – renomowane włoskie produkty

Proponowane przez nas produkty pochodzą z renomowanych firm włoskich, ponieważ stawiamy na jakość, elegancję, styl i funkcjonalność. Wyjątkowe kolekcje osprzętu elektrycznego i elektroinstalacyjnego, szeroki wybór włączników, wyłączników, gniazd, przewodów, opraw oświetleniowych oraz wszelkich komponentów zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów i pozwoli na dopasowanie instalacji oświetleniowej do każdego projektu czy inwestycji. Cały asortyment wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Przewody w oplotach, które mogą być wykonane z materiałów w różnorodnej palecie barw, to wyjątkowe produkty, dzięki którym nadamy wnętrzu blasku i charakteru. Nowatorskie rozwiązania i nowoczesne pomysły zainspirują niejednego fachowca, a projektantom dodadzą skrzydeł i umożliwią realizację niebanalnych kreacji świetlnych.

Alkri – włączniki w stylu retro

Dostępna różnorodność modeli w firmie Alkri umożliwia zrealizowanie każdego zamierzonego projektu. Wzory przełączników światła i gniazdek elektrycznych to prawdziwa uczta dla każdego wielbiciela stylu retro. Produkty ANTICA wykonane są ze 100% ceramiki co decyduje o jakości oraz bezpieczeństwie użytkowania. Produkty wykonane z ceramiki gwarantują wysoka trwałość i niewrażliwość na zarysowania tym samym wykazując odporność na bardzo wysokie temperatury.
Co ważne akcesoria ceramiczne nie topią się nawet przy dużym napięciu sieciowym i powstaniu bardzo wysokiej temperatury.
Posiadają Certyfikat CE, który jest gwarancją bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska. Powodują magiczny powrót do dawnych czasów, włączniki i gniazda tworzone są na wzór tych z początku lat XX tym samym idealnie pasując do standardowych puszek.
Nie czekaj, zapoznaj się z serią produktów ANTICA na naszej stronie.

alkri-drewniany-kontakt
alkri-drewniany-wlacznik
alkri-kontakt
alkri-wlacznik-bialy
alkri-switch
Alkri-kontakt-wzor