AllWall

allwall-kwaity-tapeta

Odmień swoje wnętrze z firmą AllWall

Podstawą naszej oferty jest połączenie szerokiego wachlarza opcji drukowania sztuki ściennej wraz ze starannie wyselekcjonowaną pod względem najwyższej jakości technicznej bazą zdjęć i grafik. Pod względem artystycznym zaoferowaliśmy ogromną różnorodność od tej minimalistycznej i dyskretnej do niezwykle spektakularnych i widowiskowych dzieł sztuki ściennej. Wszystko według potrzeb i gustów naszych klientów.

Wychodzimy ponad sztywne ramy

ALL WALL to firma, która drukuje w prawie każdym niestandardowym rozmiarze. Od kilkunastu podłoży do fototapet, do obrazów na płótnie, szczotkowanego metalu i akrylu w różnych grubościach i wykończenia (wysoki połysk, satyna i mat), kształty (prostokątne, okrągłe i trójkątne) i dużo więcej…Wychodzimy ponad sztywne ramy i staramy się pomagać każdemu, czy to mailowo, na czacie, czy telefonicznie i przekazujemy jak najwięcej informacji, ponieważ uważamy, że projektowanie to proces, a dzięki nauce i próbom jesteśmy w stanie znaleźć właściwe rozwiązanie. Cały proces twórczy traktujemy jako przygodę, którą możemy pokonać tylko wspólnie.

Z AllWall zrealizujesz swoje pomysły

Jesteśmy dostępni w każdej chwili, aby porozmawiać o Twoich projektach i pomysłach dekoracyjnych. Akceptujemy wszelkie pomysły, dodatki, dziesiątki zdjęć w mailu z pomysłami czy inspiracjami i każdą formę, która pozwoli nam się lepiej poznać. Sami jesteśmy projektantami i dekoratorami, którzy znajdują inspirację w tworzeniu pięknych dzieł dekoracji ściennych. Postawiliśmy na produkty, które sami uważamy za świetne, praktyczne i odznaczające się wysoką jakością.

allwall-tapeta-do-sypialnia
allwall-obraz-gory-natura
allwall-tapeta-kamien
allwall-tapeta-abstrakcja
  • Sklep internetowy ALLWALL.PL
  • Karolina Tymszan Home Decor
  • Orzelec 10b, 66-446 Deszczno
  • Tel. +48 799 876 466
  • hello@allwall.pl