Almont System

Almont System Fabryka Ogrodów Zimowych

Od 1996 jesteśmy producentem  ogrodów zimowych oraz różnego rodzaju nietypowych zadaszeń i świetlików, oraz fasad ze szkła i aluminium. Nasze wyroby wykonujemy na bazie znanych i markowych  systemów aluminiowych  takich jak : TS -aluminium, Alusystem, Aliplast, Aluprof, Wiga system, Climax oraz Copal.

Blisko Natury

Przeszklone ściany i dach, sofa, stół dla całej rodziny w śród kwiatów  , zieleni oraz słońca przez cały rok – to na pewno brzmi zachęcająco!

Ogród zimowy, bo o nim mowa, to nic innego jak rodzaj przeszklonego tarasu zewnętrznego , który stanowi jedno z integralnych pomieszczeń domu, a także swoiste „przedłużenie” powierzchni mieszkalnej każdego domu.

Takie rozwiązanie  pozwala  na zmniejszenie zużycia energii do ogrzania  domu ponieważ stwarza tzw. bufor cieplny który nie tylko że izoluje  ściany budynku od niskich temperatur ale również gromadzi ciepło i oddaje je w zimne pory do wnętrza domu.

Każdy z naszych ogrodów zimowych to od 4 do 6 kw. mocy cieplnej która  dogrzewa każdy z budynków przy których jest zamontowana taka konstrukcja.

Nie potrzeba jej oddzielać od innych pomieszczeń, dzięki czemu dostarcza wiele światła do całego wnętrza domu.

To świetne miejsce na jadalnię czy miejsce rekreacji, w którym przyjemnie przebywa się zarówno w dzień, jak i w nocy.

Postaw na doświadczenie

Posiadamy własne wyspecjalizowane brygady montażowe oraz samochody do przewozu naszych wyrobów do miejsca przeznaczenia i w związku z tym obsługujemy klientów na terenie całej Polski oraz we wszystkich krajach Europy.

Jesteśmy producentem ogrodów zimowych o dużym doświadczeniu  oraz możliwościach aby dostosować zarówno kształt jak i wyposażenie ogrodu zimowego do państwa marzeń i oczekiwań.

Stworzymy dla Państwa kawałek własnego świata, którym można się delektować bez względu na kaprysy pogody !