Altanki Cocoshell, czyli jak wypoczywać wygodnie i nowocześnie?

Tradycyjne altany już ci się znudziły? Poznaj zjawiskową alternatywę marki Tanzi. Altanki Cocoshell zachwycają nie tylko ciekawym designem, ale również funkcjonalnością. Wspólnie zobaczmy, dlaczego warto zaprosić je do swojego ogrodu.

Z tego artykułu dowiesz się:

– czym charakteryzują się altanki Cocoshell?
– czy to ekologiczne rozwiązanie?
– jakie zastosowanie mają altanki Cocoshell?

Altanki Cocoshell - urocze elementy architektury ogrodowej

Klasyczne altany potrafią być estetyczne i komfortowe. Jednak większość producentów tworzy je na jedną modłę, więc ciężko tutaj mówić o unikatowym designie. Zupełnie inaczej jest w przypadku propozycji firmy Tanzi. Altanka Cocoshell dzięki swojemu zjawiskowemu kształtowi już na pierwszy rzut oka przyciąga wzrok i zachęca do wypoczynku. Środek jej wnętrza zdobi okrągły stół, przy którym można wygodnie zasiąść na wyprofilowanych siedziskach. To miejsce aż dla sześciu osób.

 

Warto zwrócić uwagę na ciekawe funkcje konstrukcji. Altanka ma możliwość obrotu i dopasowania do aktualnych warunków atmosferycznych. To efektywna ochrona przed promieniami UV dzięki wbudowanym filtrom. Budowla stworzona na planie wielokąta foremnego posiada osłony wykonane z odpornego na pękanie i uszkodzenia poliwęglanu. Jeśli chcesz zwiększyć dopływ powietrza, można bez problemu demontować osłony, a w odwrotnym przypadku układać je jedna na drugiej.

Marka Tanzi dba o środowisko naturalne

Dlatego tworzy swoje produkty z naturalnego drewna pozyskiwanego w zrównoważony dla środowiska sposób. Altanki Cocoshell zyskały aprobatę na 26 Międzynarodowej Wystawie „Zieleń to Życie”, która odbyła się w 2018 roku. Doceniono je za innowacyjność, wysoką jakość i przyjemną dla oka estetykę. Musisz przyznać, że nie sposób przejść obok nich obojętnie.

 

Aby zminimalizować konieczność korzystania z tradycyjnego źródła prądu, firma Tanzi proponuje panel fotowoltaiczny z wewnętrznym oświetleniem. Sprawi, że wieczory spędzane w gronie bliskich będą mogły trwać jeszcze długo po zmroku. Mogą też służyć do zasilania urządzeń mobilnych, jak smartfony czy systemy audio oraz ogrzewać wnętrze.

Cocoshell

Altanki

Altanki Cocoshell do każdego ogrodu

Te przepiękne konstrukcje z naturalnego drewna, które ozdobią każdą przydomową przestrzeń. To doskonałe miejsce do schronienia się nawet podczas zacinającego deszczu, gdy masz ochotę napić się gorącej kawy i zjeść śniadanie z rodziną. Jednak zastosowanie altanek jest o wiele szersze. Tanzi proponuje między innymi możliwość stworzenia z nich nośników reklamowych. Budowle z logotypami firm w kolorach nawiązujących do danej marki zwracają na siebie uwagę i na długo pozostają w pamięci.

 

Ich niezwykły wygląd i komfort użytkowania doceniają również firmy z branży HoReCa i beauty. Kto z nas nie miałby ochoty wypocząć w altance Cocoshell po zabiegu SPA lub obiedzie zjedzonym w dobrej restauracji? Ty również możesz cieszyć się jej właściwościami i to przez okrągły rok.

Napisany przez
Więcej od Julia
Styropianowa sztukateria, czyli jak efektownie odmienić wnętrze?
Styropianowa sztukateria to ciekawa alternatywa dla droższych dekoracji.
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *