Alveus

Alveus-kuchnia

Alveus – tradycja marki

Długa tradycja Kovinoplstiki, jak i marki ALVEUS gwarantuje, że wciąż z powodzeniem wytwarzamy ze stali nierdzewnej produkty dostosowane do specyfiki czasu i rynku. Kovinoplastika Lož ze Słowenii jest jednym z największych europejskich producentów zlewozmywaków kuchennych i sprzętu kuchennego. Firma została założona w 1954 roku. To międzynarodowa fabryka, która zdobyła godną pozazdroszczenia pozycję na rynku wyposażenia kuchennego, realizując najwyższe standardy jakości, dotrzymując kroku nowoczesnym trendom w zakresie wzornictwa oraz będąc elastycznym i niezawodnym partnerem biznesowym. Szczyci się długą tradycją wytwarzania specjalizowanych narzędzi oraz rozwiniętym systemem ich serwisowania. Kovinoplastika Lož ma długą tradycję we współpracy z europejskimi najważniejszymi firmami w dziedzinie komponentów.

Działamy odpowiedzialnie wobec środowiska na wszystkich poziomach!

Produkty Alveus dostarczamy naszym klientom w opakowaniach przyjaznych dla środowiska – Styropian zostaje zastąpiony tekturą. Produkty ze stali nierdzewnej Alveus nadają się w 100% do recyklingu, a także mają bardzo długą żywotność (wymieniamy je, gdy życzymy sobie wymiany, a nie z powodu wad lub zużycia), dlatego z tego punktu widzenia ich produkcja jest decyzją zrównoważoną. O naszej dużej trosce o przyrodę świadczą także nasze „zielone” certyfikaty i pozwolenia : Byliśmy jedną z pierwszych firm w Słowenii, które uzyskały pozwolenie środowiskowe.

Certyfikat zarządzania środowiskowego

Jesteśmy również dumni z certyfikatu odpowiedzialnego zarządzania środowiskowego ISO 14001. Mianowicie byliśmy pierwszą firmą zatrudniającą ponad 1.000 pracowników, która otrzymała ten certyfikat. Myjnia Alveus posiada system oczyszczania wody, który zwraca oczyszczoną, czystą wodę z produkcji z powrotem do ekosystemu, dzięki czemu w żaden sposób nie zanieczyszcza ani nie obciąża naszego wrażliwego środowiska , zwłaszcza wspaniałej jaskini Križna jama, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie naszej fabryki, a nawet przechodzi z jedną z jej części prawie pod naszymi stopami. Oprócz życzeń i potrzeb klientów, zespół rozwojowy Alveus pamięta również o ciągłych ulepszeniach i innowacjach w produkcji, aby była jak najmniej energochłonna.

alveus-zlew
Alveus-zlew-czarny
Alveus-blat-bialy
Alveus-zlew-srebrny