Ambasz

ambasz kobiece dłonie z kremem

AMBASZ - szlachetne składniki.

Receptury Ambasz działają wielowymiarowo, gdyż zawierają dziesiątki różnorodnych składników aktywnych, które uzyskiwane są z różnych części roślin i ziół. Bazą do wytworzenia kremów są na zimno tłoczone oleje roślinne, naturalne emulgatory oraz stabilizatory. Olejki eteryczne są substancjami szlachetnymi, których pozyskiwanie jest cenioną sztuką. Gromadzenie olejków, pochodzących ze wszystkich stron świata wymaga dokładnego sprawdzenia ich pochodzenia i sposobu uprawy. Surowa selekcja zapewnia, że w kremach Ambasz znajdą się tylko najlepszej jakości składniki, pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Bardzo o to dbamy!

Ręczna produkcja.

Kremy Ambasz są wykonywane ręcznie i w małych seriach produkcyjnych i z dbałością o szczegóły. Możemy w ten sposób zapewnić najlepszą kontrolę ich jakości. Olejki dodawane są na zimno, dzięki czemu nie tracą swoich cennych właściwości i nie utleniają się. Powstałe w ten sposób kremy są wyjątkowo skuteczne.

AMBASZ - poznaj twórczynię marki.

Renata Ambasz ukończyła kurs Aromaterapii i Naturalnej Kosmetyki u Shiri Caspi, wykładowczyni w Reidman College w Izraelu. Jej zainteresowanie olejkami eterycznymi miało jednak swój początek znacznie wcześniej. W trakcie wykonywania zawodu masażystki, a następnie psychoterapeutki, tworzone przez nią mieszanki olejków eterycznych przynosiły u pacjentów ukojenie zarówno ciału, jak i psychice. W krótkim czasie aromaterapia stała się dla Renaty naturalną metodą prozdrowotną, służącą poprawie stanu skóry i dobroczynnemu oddziaływaniu na umysł.

Początkowo tworzyła kremy na własny użytek. Jej talent i pasja umożliwiły powstanie niewielkiej manufaktury, której pierwszymi odbiorcami stali się rodzina i przyjaciele. W tej chwili tajemnicą sukcesu marki Ambasz są wypracowane latami receptury i olejki eteryczne. Sprowadzane są one, od certyfikowanych dostawców z praktycznie rzec biorąc całego świata.

Twórczyni marki AMBASZ jest z zamiłowania badaczką historii kosmetyki naturalnej. Odnalazła i odtworzyła wiele starożytnych i średniowiecznych receptur kosmetyków. Również na ich bazie tworzy swoje własne.

ambasz krem
ambasz serum
ambasz kosmetyk