amo_macramo

amo_macramo — otaczaj się pięknem

Rękodzieło ma ogromną wartość. Niezależnie od tego, czy zawiesisz w swoim domu nową makramę, firanę, czy inną dekorację będącą wynikiem pracy ludzkich rąk — będzie ona niepowtarzalna. Magia produktów handmade tkwi w ich unikalności i poczuciu wyjątkowości. Takie miejsce, pełne ręcznie tworzonych ozdób stworzyła Pani Anetta Dmochowska, która w swoje prace wkłada całe serce i niezwykły talent.

Ślub jak ze snu

Planujesz ślub i wesele, w których nie ma miejsca na sztuczność, pstrokaciznę i banalne wzornictwo? amo_macramo przygotuje dla ciebie dekoracje odzwierciedlające twój unikatowy styl. Marzy ci się impreza w stylu boho? Może to ważne wydarzenie odbędzie się w otoczeniu natury? Skontaktuj się z Panią Anettą, by wspólnie ustalić, czego potrzebujesz. Daj się pozytywnie zaskoczyć wysoką jakością, pomysłowością i niezawodnością.

amo_macramo na każdą porę roku

Jeśli dbasz o to, by twój dom nadążał za aktualnymi trendami, na pewno lubisz zmieniać aranżację co sezon. Nie potrzebujesz gruntownego remontu, by z typowo wiosennego pomieszczenia stworzyć jesienne wnętrze. Skorzystaj z propozycji amo_macramo, by wprowadzić do salonu urocze dynie w różnych kolorach, choinkę ozdobić przyjemnymi zawieszkami, a latem postawić na zwiewne dodatki. Odwiedź social media Pani Anetty i odkryj wszystkie rozwiązania.