APmebel

APmebel - efektywne wykorzystanie całego wnętrza

Nie ograniczają nas żadne standardy wymiarów, dlatego pomożemy Ci efektywnie wykorzystać całe wnętrze. Meble montujemy na terenie Warszawy i okolic. Znamy się na rzeczy i oferujemy pełen pakiet usług, umożliwiający realizację zlecenia od A do Z. Mierzymy, projektujemy, modyfikujemy, przygotowujemy i budujemy. Jesteśmy niezależni od zewnętrznych dostawców i ich terminów.

Indywidualne podejście do każdego klienta i projektu

We własnym zakresie przygotowujemy materiały, niezbędne do stworzenia mebli na wymiar. Bazujemy na własnej fabryce, w której sami tniemy, fornirujemy i lakierujemy półprodukty. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta i projektu. Każdy etap produkcji jest przez nas uważnie nadzorowany, tak, by zapewnić najwyższą jakość. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały okres realizacji zamówienia oraz w ramach gwarancji.

Dbamy o estetykę naszych projektów

Realizujemy usługę kompleksowo, od projektu, produkcji i montażu mebli, przez instalację oświetlenia w szafkach, aż po podłączenie sprzętu AGD. Dbamy o estetykę naszych projektów, dlatego wszystko to, co powinno zostać niewidoczne z zewnątrz zasłaniamy blendami dopasowanymi do frontów mebli.