AREX

arex-projekt-domu-jednorodzinnego

AREX — fabryka domów z drewna i bali

Zakład Produkcyjno Remontowo Budowlany “AREX” Cebrat Arkadiusz zajmuje się kompleksową budową domów NA LATA w dowolnej technologii konstrukcji szkieletu jak i również budową z bali i płazów drewnianych. Firma AREX powstała w 1997 r. jako ZAKŁAD RZEMIEŚLNICZY, świadczący nienaganne usługi. Na rynku istnieje od ponad 20 lat, jako firma rodzinna z 60 letnim doświadczeniem w budowie domów z drewna, domów ekologicznych i energooszczędnych.

AREX — wysoka jakość produktów budowlanych

W naszym asortymencie znajduje się obecnie 30.000 tysięcy wysokiej jakości produktów budowlanych, które z pewnością zadowolą  klientów. Nasze domy powstają zarówno w Polsce jak i w krajach Unii Europejskiej. Coraz mocniej zaznaczamy swoją obecność na rynkach zagranicznych. Wykonujemy kompleksowo, fachowo i z należytą starannością domy wg projektów gotowych oraz indywidualnych, począwszy od stanu surowego otwartego aż po domy pod klucz, jak i również wykończenie wnętrz. Świadczymy usługi doradztwa w zakresie uzyskania pozwolenia na budowę, zarówno w kraju jak i za granicą. Współpracujemy z licznymi bankami, pomagamy w skredytowaniu inwestycji, wykonujemy kosztorysy niezbędne do analizy kredytowej.

AREX — jakie usługi oferuje firma?

Nasza firma zajmuje się także budową fundamentów, dróg dojazdowych, studni, utwardzaniem podjazdów oraz dróg.
Wykonujemy ekologiczne oczyszczalnie ścieków oraz szamba tradycyjne. Z.P.R.B. AREX oferuje obsługę klienta na wysokim poziomie na każdym etapie realizacji inwestycji, a więc służymy pomocą w zakresie doradztwa technicznego, projektowania, adaptacji projektów a także wykonastwa i aranżacji wnętrz. Jako lider polskiego rynku budowy energooszczędnych jak i ekologicznych domów z drewna zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu współpraca z nami będzie prawdziwą przyjemnością, a dom, który wybudujecie z  firmą  AREX będzie spełnieniem Waszych marzeń.

AREX — rzetelność, zaufanie i fachowa obsługa

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby odnośnie wymarzonego domu. klient jest dla nas najważniejszy. zawsze służymy dobrą radą i pomocą, również po realizacji budowy, za co cenią nas nasi klienci. nasi pracownicy to fachowcy, którym warto powierzyć swoje marzenia o pięknym domu. AREX gwarantuje, że wszystkie zlecone prace zostaną wykonane w terminie oraz z należytą starannością. bo AREX to wieloletnie doświadczenie, rzetelność, zaufanie i fachowa obsługa! potwierdzeniem naszej pozycji na rynku są otrzymane dyplomy oraz liczne referencje od naszych zadowolonych klientów, za które serdecznie dziękujemy!

AREX — doświadczona kadra pracownicza

Pracownicy naszej firmy to specjaliści z poszczególnych dziedzin branży budowlanej. Ich wieloletnie doświadczenie daje gwarancję należytego wykonania wszystkich prac związanych z budową nowego domu. Nasi klienci mogą liczyć na ich wskazówki, rady oraz fachową pomoc na każdym etapie budowy wymarzonego domu. Firma AREX do dyspozycji swoich klientów posiada kadrę architektów, geodetów, kierowników budowy oraz ekipy montażowe z doświadczeniem, które gwarantują klientom najwyższą jakość wykonanych prac, dokładność oraz terminowość. A co najważniejsze, nasi pracownicy systematycznie podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje, a także poszerzają swoją wiedzę o nowe koncepcje w budownictwie, usługi oraz materiały.

arex-dom-w-tylu-nowoczesnym
arex-dom-glowne
arex-dom-bialy-elementy-drewniane
arex-domek-drewniany