Arkop Deweloper

orion-blok-osiedle-akrop

Arkop Deweloper — twój Deweloper

Zdobyte doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym skłoniło Zarząd Arkop do rozpoczęcia  działalności deweloperskiej.
Od początku naszej działalności stawiamy na wysoką jakość i solidność budowanych inwestycji oraz terminowe przekazanie indywidualnym klientom lokali mieszkalnych. Przez ten cały okres działalności, najważniejsze było dla naszej firmy zadowolenie klientów i mieszkańców wybudowanych osiedli. Jest to do dnia dzisiejszego, podstawowy priorytet w realizacji budownictwa mieszkaniowego. Dowodem na to są liczne, prestiżowe nagrody i wyróżnienia, które zdobyliśmy w tym okresie.

Arkop Deweloper — profesjonalizm i wykwalifikowani fachowcy

Nasze sukcesy zawdzięczamy bardzo dobrej kadrze pracowników. Przez wszystkie lata działalności Firmy udało się skompletować bardzo kompetentny, profesjonalny i związany z firmą zespół wysoce wykwalifikowanych fachowców, doświadczoną kadrą inżynierską oraz profesjonalny zespół sprzedaży. Doświadczenie to pozwala nam sprostać najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym w realizowanych przez nas inwestycjach oraz profesjonalnej obsłudze klientów. Świadczą o tym również uzyskane przez naszą firmę certyfikaty, przede wszystkim: Certyfikat jakości ISO 9001:2002 oraz Certyfikat jakości ISO 9001:2015.

Akrop — prekursor współczesnej architektury

Można śmiało powiedzieć, że Arkop od ponad 30 lat wytycza nowe standardy w polskim budownictwie mieszkaniowym oraz współczesnej architekturze, zmieniając krajobraz naszego otoczenia na lepszy. Jako deweloper zrealizowaliśmy tak duże inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu jak kompleks budynków przy ul. Żernickiej, „Zacisze Krzemienieckie” przy ul. Krzemienieckiej, (ponad 130 mieszkań) i „Panorama Zatorska” (150 lokali). Inwestycja Maślice I realizowana we Wrocławiu  zdobyła nagrodę II stopnia w konkursie Budowa Roku 2019.

Akrop — przyjazny dla rodzin i środowiska

Budujemy mieszkania z myślą stworzenia idealnego, komfortowego miejsca do życia dla Ciebie i Twojej Rodziny.
Są takie miejsca we Wrocławiu, gdzie z przyjemnością chciałoby się zamieszkać. „Rodzinne Maślice” to osiedle ponad pięciuset mieszkań, zlokalizowane w prężnie rozwijającej się części miasta, w niedalekim sąsiedztwie jednej z wizytówek Wrocławia – Stadionu Miejskiego. Rodzinny charakter osiedla podkreśla starannie zaprojektowany teren zielni. Dla zapewnienia komfortu mieszkańców zaprojektowano wewnętrzne zielone patio z alejkami spacerowymi, ławeczkami, starannie dobranym zadrzewieniem oraz placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

krzemienicka-blok-szara-biala-elewacja
osiedle-blok-niebieskie-balkony
orion-blok-osiedle-akrop
orion-budnek-mieszkalny-akrop
inwestycja-arkop-blok-drzewa