ARTELIU

arteliu-glowne

ARTELIU - piękne i praktyczne dodatki ceramiczne

Kocham słońce, wodę, góry i leśne tajemnice. Uwielbiam spędzać czas w dzikich przestrzeniach, które dodają mi energii.
Kocham unikatowe dodatki do wnętrz, naturalne ceramiczne przedmioty, abstrakcyjne obrazy w sypialni czy salonie. Dlatego pochłonęła mnie pasja ich tworzenia i dzielenia się nimi z Tobą. Jeśli szukasz wyjątkowych ręcznie robionych dodatków, dekoracji, prezentów na różne okazje, na pewno znajdziesz coś dla siebie..

Misja marki ARTELIU

Misję marki oddaje motto: ARTELIU – ceramiczne dodatki dla Twojego wnętrza. Z jednej strony, to czym się otaczamy wpływa na nasze samopoczucie i poziom energii. Z drugiej strony, jesteśmy świadomymi istotami, które posiadają moc i mają wpływ na to co wybierają każdego dnia do swojego życia. Czym bliżej natury jesteśmy, tym bliżsi stajemy się sobie.

Marka stworzona z pasji do ceramiki

Stworzyłam markę arteliu z pasji do ceramiki i tworzenia nowych rzeczy, a te powinny być i piękne i praktyczne. Kiedy przedmioty powstają z pasji tworzenia, każda niemal sekunda tego procesu staje się esencją, jaką twórca może przekazać do świata dla ludzi. Człowiek tworzy od wieków nie tylko dla siebie samego, potrzeby bycia ważnym czy uznanym, ale z potrzeby dzielenia się z innymi tym, co pokochał robić i stało się to jego sposobem na życie.

Ceramiczne talerze ARTELIU

Ceramiczne talerze liście rękodzieło artystyczne powstają poprzez odbicie w masie ceramicznej ich niepowtarzalnych kształtów. Dodatkowo są szkliwione tylko szkliwami nadającymi się do kontaktu z żywnością. Dzięki nim stworzysz unikalną przestrzeń w swoim wnętrzu. Liście ceramiczne są w różnych rozmiarach i mogą pełnić wiele funkcji. Polecam je szczególnie do sesji fotograficznych, na blogi kulinarne czy media społecznościowe. Zdjęcia, które można uzyskać dzięki unikalnym dodatkom, są naprawdę magiczne. Do glinianych liści dołączyły min.: ceramiczne miski, misy, kubki oraz filiżanki, tworząc unikatowe zestawy ceramiczne, z których stworzysz idealne prezenty dla siebie lub przyjaciół.

Ceramiczne misy ARTELIU

Ceramiczne Miski, misy ręcznie robione o nietypowych wzorach używane są zarówno w kuchni do kontaktu z żywnością, jak również spełniają funkcje ozdobne w mieszkaniach. Małe miseczki służą do serwowania bakali, sosów, przystawek lub owoców. W dużych miskach najlepiej podawać sałatki, makarony i duże owoce. Można dobierać różne rozmiary misek, dzięki temu tworząc unikatowe zestawy obiadowe, śniadaniowe i inne.

arteliu-ceramiczna-filizanka-rekodzielo-artystyczne-turkusowa-sklep-arteliu
arteliu-ceramiczny-zestaw-artystyczny-na-wiosenny-stol-zielony-talerze-liscie
arteliu-zestaw-ceramiczny-do-sushi-recznie-robiony-artystyczny-turkusowy
arteliu-miska-ze-szpatulka-do-domowego-spa-arteliu-sklep