Artis Visio

artisVisio_glowne

Artis Visio – poznaj nas bliżej

Produkujemy wysokiej jakości, nowoczesne elementy architektury wnętrz z betonu architektonicznego (dekoracyjnego) takie, jak: płyty ścienne, płyty elewacyjne, płyty tarasowe, płytki 3d, blaty, umywalki bespoke, parapety, lady, fronty kuchenne, fronty drzwi przesuwnych, okładziny schodów, płyty tarasowe, beton GRC, donice i małą architekturę.

Zobacz, czym się zajmujemy

Większość naszych działań to produkcje niestandardowe. Beton architektoniczny potrafimy kształtować dowolnie, odpowiadając na zindywidualizowane i ambitne projekty.

Wiemy, że beton w architekturze i wzornictwie zyskuje coraz większą popularność. To wyjątkowe tworzywo jest materiałem niezwykle charakterystycznym, pozwalającym na nadanie indywidualnego wizerunku przestrzeni. Nasza praktyka w projektowaniu wnętrz pozwala wykorzystać drzemiący w tej niedocenionej materii spory potencjał i wydobyć jej piękno.

Artis Visio — zapraszamy do kontaktu fanów wyposażenia wnętrz

Beton architektoniczny ma swoich zwolenników i przeciwników, jest często skrajnie oceniany, jednak jego świadome użycie zawsze będzie zauważone i podziwiane.

umywalka-z-betonu-artis
elewacja-domu-beton-artis-visio
betonowa-ozdobna-plytka-na-sciane_artis
bar-z-betonu-artis-visio