Artline

artline-salon

Artline – system sufitów napinanych

System sufitów napinanych to niesamowite możliwości aranżacji wnętrza. Bardzo bogata paleta kolorów folii (błyszczących oraz matowych), jak również możliwość wykonania do nich nadruku jest dodatkową inspiracją. Za pomocą sufitu napinanego mozna uzyskać dowolny kształt nowego sufitu; można tworzyć konstrukcje wielopoziomowe, płaski, z wykorzystaniem łuków, owali – przeróżnych figur geometrycznych.

Artline – nasza oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór profili sufitów napinanych do wykonania konstrukcji nośnej oraz folie błyszczące, matowe, transparentne, metaliczne, satynowe, perforowane z których montujemy sufity. Do dyspozycji bogata liczba kolorów oraz nadruków. Jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i wsparciem technicznym. Sufity napinane montujemy na terenie Poznania jak i okolicach. W Artline posiadamy 15 lat doświadczenia na rynku oraz gwarantujemy długoletnią gwarancję i satysfakcję z realizacji.

Artline- rzetelna firma

Jest nam niezmiernie miło poinformować że firma Artline uzyskała certyfikat rzetelności. Rzetelna Firma to program dla każdego przedsiębiorcy, który chce pokazać, że rzetelność i uczciwość w biznesie jest dla niego najważniejsza. Ułatwia on budowanie pozytywnego wizerunku swojej firmy, jako wiarygodnej i wypłacalnej.

artline-sypialnia
artline-sala
artline-kuchnia
artline-jadalnia