Atelier Florala Fun

floralafun-glowne

Atelier Florala.Fun - kilka słów o mnie

Mam na imię Alina i jestem właśnie “osobą do zadań specjalnych”. Z pasją i zaangażowaniem tworzę projekty “szyte na miarę”, niepowtarzalne i dostosowane do potrzeb klienta. Niepowtarzalne i niebanalne w formie i stylu utrwalone bukiety ślubne to moja specjalność. Głównie swoje usługi świadczymy w okolicach Wrocławia, Katowic i Poznania, ale nie lubimy się ograniczać i nasze prace “wychodzą” już po za granice Polski. Wnieś naturę i żywe piękno do swojego domu. Oryginalne stoliki “live edge”, imitujące marmur, czy też blaty jak z naturalnego kamienia wytwarzamy ręcznie wkładając w to duszę i serce.

Atelier Florala.Fun - utrwalanie bukietów.

Ocalone od zapomnienia “na wieki” kwiaty z bukietu ślubnego i nie tylko, utrwalone w różnych kształtach i rozmiarach. Specjalnie przygotowane i wyselekcjonowane kwiaty zalewamy transparentną żywicą, która nie tylko chroni je przed upływem czasu i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, ale po prostu zatrzymuje ich piękno. W ten sposób zachowane, pozostają z nami na wiele, wiele lat jako wyjątkowa pamiątka wyjątkowego dnia bądź wydarzenia z naszego życia.

Atelier Florala.Fun - lasy w szkle

Lasy w słoiku, ogrody w szkle, lasy w słoiku z mchem, lasy z bonsai. Skomponowane w pracowni Florala.Fun wyjątkowe aranżacje z wysokogatunkowych roślin skomponowane w słoikach zamkniętych lub otwartych. Tworzą swoistą biosferę i są prawie bezobsługowe. Idealnie nadają się na prezent lub do dekoracji salonu, gabinetu, biura, recepcji. Pomimo tego, że każdy z nich jest wyjątkowy i oryginalny to będą pasowały do każdego wnętrza, niezależnie od tego, czy to będzie loft, w stylu nowoczesnym, czy rustykalnym. Dlatego też idealnie nadają się np. jako prezent na “nowe mieszkanie”. Szczególnie godna polecenia jest zupełna nowość na rynku: Las w słoiku z naturalnych w 100%, roślin stabilizowanych, który nie wymaga absolutnie żadnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Atelier Florala.Fun - autorska biżuteria z żywicy

To kategoria “pierwszego wyboru” dla tych, którzy poszukują na prezent czegoś oryginalnego i niebanalnego. Zebraliśmy tutaj zaprojektowaną i wykonaną w naszym atelier biżuterię z żywicy, która z powodzeniem przyda się na co dzień oraz na uroczyste okazje. Każdy z egzemplarzy jest wyjątkowy, niepowtarzalny i ręcznie wykonany. Znajdziecie tutaj Państwo eleganckie i szykowne kolie, chockery, wisiorki, czy też naszyjniki, które będą znakomitym uzupełnieniem uroczystej kreacji. Nie zabraknie również minimalistycznych łańcuszków z wisiorkami pasujących na miłe spotkania z przyjaciółmi, czy też do codziennej stylizacji.
Nasze precjoza powstają z żywicy epoksydowej, w której zachowujemy nie tylko piękne kwiaty, ale również, można by rzec, zwykłe lotki ostu, czy też drobinki węgla drzewnego. Ale to właśnie te niepozorne i wydawałoby się wręcz nieciekawe drobne elementy natury zatopione w żywicy dają bardzo ciekawe i spektakularne efekty estetyczne.
Biżuterię wykonujemy też na zamówienia indywidualne np. z kwiatów z bukietu ślubnego, ze zdjęciem lub puklem włosów…

drewniany-stolik-kawowy
Atelier Florala Fun-roza
Atelier Florala Fun-bizuteria
Atelier Florala Fun-las-w-sloiku