Atelier Home

Atelier Home - sklep z wyposażeniem wnętrz

Atelier Home – to internetowy sklep z elementami wyposażenia wnętrz takimi , jak: meble, dodatki, oświetlenie, dywany, tapety, obrazy i inne. Sklep nasz powstał z potrzeby ułatwienia klientowi o podobnym poczuciu estetyki i preferowanych przez nas stylach odnalezienie odpowiednich elementów wyposażenia.
Naszym ulubionym stylem jest styl eklektyczny, moder farmhause, klasyczny, boho. To wyraźnie widać w stylistyce naszego asortymentu. Można w nich dostrzec zamiłowanie do naturalnych materiałów, faktur i kolorystyki zaczerpniętej z natury. Ta paleta barw Ziemi pomogła nam dokonać odpowiedniego wyboru przedmiotów. W ten sposób w dobie łatwego dostępu do internetu i sklepów oferujących „wszystko i nic „ chcielibyśmy ułatwić wybór odpowiednich elementów dekoracyjnych.
Nieustannie poszukujemy nowych dostawców, nawiązujemy współpracę z artystami w poszukiwaniu oryginalnych ręcznie wykonanych przedmiotów, jak na przykład ręcznie malowane obrazy czy oryginalne grafiki , ceramika czy pojedyncze meble wykonywane przez stolarzy.

Atelier Home - naturalne materiały

Największą inspiracją jest dla nas natura, właśnie dlatego w naszej kolekcji przeważają faktury i kolory nawiązujące do przyrody, ponadczasowe. Co więcej, stawiamy na ekologiczne materiały, oferujemy pledy z owczej wełny, które zapewnią ciepło z chłodniejsze dni, piękne drewniane meble, które przetrwają całe pokolenia i będą ozdobą zarówno gabinetu, jak i salonu czy sypialni, artykuły ze skóry, w tym także ze skóry recyklingowanej, tapety sizalowe i inne akcesoria do domu, mieszkania, gabinetu lub biura.

Atelier Home - akcesoria do domu

Warto podkreślić, że w naszym internetowym sklepie z wyposażeniem wnętrz dostępne są artykuły wykonane ręcznie. Oferujemy wyróżniające się precyzją wykonania i troską o najdrobniejszy szczegół meble, które powstały w pojedynczych egzemplarzach, ręcznie malowane grafiki, które nadadzą elegancji każdemu z pomieszczeń, piękną ceramikę i różnego typu ozdoby. Takie elementy to gwarancja luksusu oraz pewność, że wystrój naszego domu będzie w pełni niepowtarzalny.

Atelier Home - ekskluzywne kolekcje

Dostarczamy naszym klientom wyłącznie meble i dodatki z wyższej półki, z logo firm, które od lat cieszą się zaufaniem najbardziej wymagających osób. Proponujemy meble i dodatki firm takich, jak Wood, Lucide, Brink & Campman, polskiej marki Fargotex z osobistą kolekcją Macieja Zienia i wielu innych. Artykuły z pewnością przetrwają upływ czasu, będą doskonale spełniać swoją funkcję i staną się doskonałą ozdobą Twojej przestrzeni.