Aurora

Aurora - z miłościa do designu

Jako przedstawiciel marki Astro Lighting, brytyjskiego producenta oświetlenia, firma Aurora Technika Świetlna zaprasza do zapoznania się z kolekcją oświetlenia z wysokimi klasami szczelności IP44 oraz IP65 przeznaczoną do łazienek oraz kuchni.
Wszystkie lampy Astro charakteryzują się wyważonym, eleganckim designem oraz ponadczasową formą, która przejawia się w dbałości o detale, jakości użytych materiałów oraz przemyślanym wzornictwie.
Nasza oferta nie ogranicza się tylko do oświetlenia łazienkowego, są to również kolekcje oświetlenia dedykowanego do wnętrz oraz zewnętrzne.
Ciekawą propozycją dla miłośników czytania są kinkiety Edge Reader Mini. Utytułowany między innymi na targach we Frankfurcie kultowy już kinkiet Edge doczekał się swojej wersji do czytania. Edge reader mini emituje rozproszone, nastrojowe światło oraz światło kierunkowe z pełną możliwością regulacji kąta świecenia.
Kolejną nowością ze stajni Astro są readery Keta. Jest to smukła lampka do czytania, którą możemy zamontować zarówno w ścianie, jak i w wezgłowiu tapicerowanego łóżka. Emitowana przez nią wiązka światła jest na tyle wąska, że nie przeszkadza drugiej połówce w spaniu i na tyle intensywna, że idealnie oświetla czytany tekst. Reader Keta uruchamiany jest automatycznie po otwarciu lampy, a pełna ruchomość główki oprawy w każdej płaszczyźnie sprawia, że idealnie dopasuje się ona do indywidualnych potrzeb użytkownika. Keta posiada również gniazdo USB dzięki, któremu możemy ładować urządzenia mobilne nawet wówczas gdy lampa jest wyłączona.

Wyjątkowa trwałość i wysoka jakość

Ciekawie prezentuje się unikatowa kolekcja opraw Astro wykonanych z gipsu architektonicznego. Oprawy te pozwalają na pierwszym planie postawić indywidualizm i spersonalizowane, lecz czyste w formie wnętrza. Oferowane przez Astro oprawy gipsowe charakteryzują się wyjątkową trwałością i wysoką jakością materiału. Mają aksamitną strukturę i czyste formy. Idealnie wpisują się w surowe wnętrza, w których dominują modne obecnie naturalne materiały takie jak beton, drewno czy metal. Co więcej oprawy gipsowe są idealną podstawą do stworzenia niepowtarzalnej oprawy. Można je bowiem w dowolny sposób personalizować poprzez zastosowanie technik takich jak decoupage lub po prostu malowanie farbami do wnętrz. Jedna z architektek, z którymi współpracujemy ‘wtopiła’ oprawę Milo w projektowane wnętrze poprzez oklejenie jej tą samą tapetą, której użyto na ścianach. Dzięki temu światło wydobywało się ze ściany w tajemniczy i urokliwy sposób. Gipsowe oprawy oświetleniowe dają projektantom wnętrz praktycznie nieograniczone możliwości kreowania przestrzeni.

Astro to przede wszystkim producent opraw łazienkowych. Oprawy oświetleniowe do łazienki muszą przede wszystkim spełniać wymogi dotyczące szczelności i odporności na specyficzne warunki, jakie panują w tym wymagającym pomieszczeniu.
Pamiętajmy zatem aby w bezpośredniej odległości od źródeł wody czyli przy wannie, w strefie prysznicowej oraz przy umywalce korzystać z oświetlenia, które posiada klasę szczelności co najmniej IP65. Takie oznakowanie świadczy o tym, że dana oprawa jest odporna na zalewanie jej strugami wody, a to może zdarzyć się właśnie wówczas gdy ujęcie wody jest blisko.

Elegancja i dbałość o jakość

Jeśli chcemy aby w łazience wszystkie wykorzystane oprawy były spójne stylistycznie warto sięgnąć po rodzinę opraw Mashiko. Jest to jedna z klasycznych opraw łazienkowych Astro wyposażona w źródło światła LED lub wymienne źródła światła do wyboru. Aby zapewnić mocniejsze i bardziej profesjonalne oświetlenie sufitowe warto sięgnąć po plafony kwadratowe lub okrągłe z tej kolekcji. Uzupełnieniem będą kinkiety listwowe o długościach 36 cm, 60 cm lub nawet 90 cm. Ta rodzina opraw ma również do zaoferowania szeroką gamę wykończeń: polerowany chrom, matowe złoto, brąz, lub matowy nikiel.

Kolejną ciekawą propozycją oświetlenia lustra łazienkowego jest kinkiet Millie. Oprawa Millie jest oszczędna w formie, ale z charakterem i ponadczasową elegancją. Zapewnia oświetlenie pozbawione cienia, idealne do golenia czy nakładania makijażu, szczególnie w przypadku montażu dwóch sztuk po obu stronach lustra. Prosta, odlewana z jednego kawałka aluminium podstawa sprawia, że Millie wyróżnia się z otoczenia także w innych miejscach, na przykład w korytarzach, gdzie będzie doskonale dopełniać wnętrze. Jej podstawa przywodzi na myśl kroplę płynnego metalu zastygłą w trakcie spływania po powierzchni ściany. Całość dopełnia elegancki, szklany klosz.

Zatem jeśli szukasz oświetlenia pełnego elegancji i dbałości o jakość wykonania sięgnij po produkty uznanych producentów spełniających normy dotyczące szczelności opraw, oraz zapewniających szeroki wybór produktów o ciekawej stylistyce gwarantowanej jakości, a takimi są właśnie produkty marki Astro.