Basecraft

Basecraft-doniczki-line-art

Basecraft - kim jesteśmy?

Z tej strony Gosia i Tomek i śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy Roślinoholikami. To właśnie od roślin rozpoczęła się nasza przygoda z betonowymi osłonkami, która przerodziła się w prawdziwą pasję tworzenia. Betonowe cuda wykonujemy i zdobimy własnoręcznie od A do Z, co sprawia że każda z nich jest wyjątkowa.

Basecraft - gwarantujemy Państwu najwyższą jakość wykonania

Każdą doniczkę zabezpieczamy impregnatem oraz podkładką filcową – a dodatkowo wkładamy w to całe serduszko!
Posiadamy mały warsztat na terenie Poznania, gdzie powstają osłonki, z którego nierzadko ciężko nam jest wyjść. Mówi się, że swoją prace trzeba lubić i my możemy się całkowicie pod tym podpisać!

Basecraft – wyjątkowe zdobienia

W naszej ofercie, oprócz totalnych klasyków kolorystycznych i nie tylko, znajdziecie również jedyne w swoim rodzaju osłonki z lineart’ami. Doniczka betonowa line art, to niepowtarzalne wzory oraz idealne połączenie prostoty i surowości z delikatnością.
Idealnie pasuje do nowoczesnych aranżacji.

Basecraft – to nie tylko doniczki

Znajdziecie u nas również dekoracje z betonu, takie jak podstawki owalne, które świetnie sprawdzą się wraz z biżuterią, świeczką czy też perfumami. Ostatnią naszą nowością są świece sojowe tworzone wraz z marką Blaski z Polski.
Świece BASECRAFT x BLASKI to połączenie wosku sojowego wolnego od GMO, naturalnych olejków i drewnianego knota, zamknięte w betonowych pojemniczkach wielorazowego użycia.

basecraft-doniczka-betonowa
Basecraft-doniczki-dwa-kolory
doniczki-szaro-pastelowe-zolty-niebieski
basecraft-doniczki
basecraft-doniczka-czarno-szara
basecraft-doniczka-z-wzorem-twarzy