Baseny ogrodowe

baseny-ogrodowe-jacuzzi-glowne

Baseny ogrodowe - lata doświadczenia w branży

Baseny ogrodowe cieszą się rosnącą popularnością z roku na rok, czego powodem są coraz częstsze prawdziwe upalne lata, w trakcie których chłodzenie organizmu w wodzie jest jednym z najlepszych sposobów na przetrwanie wysokich temperatur.
Nasz sklep internetowy działający od 2005 roku ma w swojej ofercie różnorodne baseny kąpielowe do ogrodu pozwalające każdemu cieszyć się możliwością stworzenia w swoim ogródku prawdziwego azylu wodnego. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki asortyment basenów ogrodowych: od najmniejszych basenów dmuchanych będących świetną rozrywką dla małych dzieci szczególnie potrzebujących ochłody w tak gorące dni, przez większe baseny rozporowe lub umieszczone na stelażu, w których spokojnie zmieści się już kilka osób dorosłych, po sprawiające najwięcej radości w trakcie spontanicznych imprez jacuzzi – idealnych te dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa czy stawów – delikatnie masujących bolesne miejsca.

Zalety basenów ogrodowych

Woda jest jednym z najlepszych sposobów na zrelaksowanie i odprężenie całego ciała, jeśli więc możemy skorzystać z jej dobroczynnego wpływu nie w domowej wannie, a na świeżym powietrzu – baseny ogrodowe stają się inwestycją, w którą warto zdecydowanie włożyć finanse. Baseny kąpielowe do ogrodu umożliwią nam korzystanie z nich w dowolnym czasie, bez tłumów oblegających publiczne pływalnie, w ciszy i spokoju z grupą zaprzyjaźnionych osób lub najbliższą rodziną. Basen na stałe umiejscowiony na terenie posiadłości znacznie podnosi też jej wartość ogólną, dzięki czemu w sytuacji sprzedawania domu, możemy uzyskać za niego znacznie lepszą cenę.

Oferta ogrodowego jacuzzi

Relaks, masaż i regeneracja organizmu – wszystko to zapewnia jacuzzi ogrodowe, które dzięki korzystnym cenom i łatwości montażu staje się coraz popularniejszym sposobem na urządzenie SPA tuż obok własnego domu. Dostępne w asortymencie naszego sklepu jacuzzi dmuchane do ogrodu to najprostszy i najtańszy sposób na stworzenie sobie strefy relaksu we własnym ogródku przydomowym. Dzięki coraz większej dostępności i popularności tego typu sprzętu, jego ceny znacznie się obniżyły i pozwalają ustawić jacuzzi dmuchane ogrodowe nawet u osób, które nie mieszkają w luksusowej rezydencji. Specjalne dysze w jacuzzi produkują masujące i relaksujące bąbelki, a podgrzewacz wody umożliwia ustawienie odpowiedniej dla każdego temperatury wody.
Nasz sklep internetowy oferuje nie tylko całe konstrukcje jacuzzi ogrodowych, ale też akcesoria: siedzenia, uchwyty na napoje, zagłówki czy filtry umożliwiające w pełni komfortowe korzystanie z tego typu urządzeń.

Baseny stelażowe do ogrodu

Baseny stelażowe do ogrodu to doskonała atrakcja dla całej rodziny. Tego typu konstrukcje sprawdzą się równie dobrze na działkach, w ośrodkach rekreacyjno-wczasowych czy na imprezach plenerowych. Taka rozrywka to świetny pomysł na każdą okazję.
Wszyscy uwielbiają kąpiele, a możliwość skorzystania z basenu w upalne dni, to najlepsza z dostępnych opcji. Baseny stelażowe zostały wyposażone w specjalną stalową ramę, dzięki czemu charakteryzują się dużą wytrzymałością, która przekłada się na bezpieczeństwo podczas korzystania. Pewna i stabilna konstrukcja sprawia, że ściany nie zmienią swojego kształtu pod wpływem nacisku, a co za tym idzie, woda nie opuszcza miejsca swojego przeznaczenia. W naszej ofercie posiadamy baseny ogrodowe na stelażu okrągłe i prostokątne. W obydwu przypadkach przestrzeń do pływania została zwiększona do maksimum. Powierzchnia basenu nie zajmuje zbędnego miejsca, a niezwykle cienkie ściany sprawiają, że wszystkie metry kwadratowe są eksploatowane przez użytkowników.
W zależności od miejsca przeznaczenia i indywidualnych preferencji możesz wybrać odpowiedni kształt i rozmiar basenu ze stelażem, który z pewnością idealnie dopasuje się do warunków, jakimi dysponujesz.

baseny-ogrodowe-basen-z-kaczka
basen-dlugi
jacuzzi-daszek-czarne
besen-jacuzzi
baseny-ogordowe-basen-bialy-stelaz
basen-prostokatny-stelaz
baseny-ogrodowe-basen-jazzuzi
baseny-ogrodowe-basen-stelazowy
  • SUCHODOLSKI BASENYOGRODOWE.PL SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Świdry 85
  • 21-400 Łuków
  • tel. 25 798 89 00
  • biuro@basenyogrodowe.pl