BB Studio

bb-studio_kuchnia

BB Studio — wyznaczamy nowe trendy wnętrzarskie

Projektowanie i aranżacja wnętrz jest dla Nas czymś więcej niż tylko pracą, jest naszym hobby. Nasi architekci wnętrz to osoby niezwykle kreatywne i pełne pasji. Rejon naszego działania to przede wszystkim Warszawa i jej okolice. Jeśli poszukujesz najlepszego studia projektowania wnętrz i doskonałych architektów wnętrz, zapraszamy do kontaktu z nami !
Firma BB Studio zajmuje się kompleksowym projektowaniem i modernizacją wnętrz. Projektujemy obiekty mieszkalne – domy, mieszkania, apartamenty w Warszawie i obiekty użyteczności publicznej – sklepy, restauracje, hotele itp.

BB Studio — wieloletnie doświadczenie i praktyczna wiedza

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe projekty wnętrz mieszkań czy domów jak również poszczególnych pomieszczeń: łazienek, kuchni, salonów czy sypialni. Chętnie doradzimy jak funkcjonalnie i komfortowo urządzić mieszkanie, sklep czy restaurację. Pomożemy wybrać poszczególne detale Waszego wnętrza tak aby było ono niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.
Każdy projekt przygotowujemy łącząc profesjonalizm i rzetelność z jakością i funkcjonalnością. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, szukając rozwiązań, które w pełni zaspokoją jego potrzeby i upodobania

Pomagamy tworzyć nowoczesne wnętrza

Naszą dewizą jest funkcjonalność i jakość naszych projektów. Jesteśmy odpowiedzialni za realizację całego projektu począwszy od koncepcji a skończywszy na pełnej realizacji wraz z każdym jego najmniejszym detalem. Zadowolenie Klienta jest naszą największą satysfakcją.

bb-studio_szary-salon
bb-studio_salon_z_aneksem
bb-studio_salon
bb-studio_lazienka