Beczka Polska

beczka-polska-dab

Beczka Polska – kilka słów o naszej firmie

Beczka Polska – bednarstwo online – to działający nieprzerwanie od 2004 roku sklep internetowy, w którym można znaleźć polskie, ręcznie wykonywane wyroby drewniane, m.in. takie jak: wanny i balie drewniane do łazienki, sauny, ogrodu, beczki dębowe do leżakowania wina i whisky, beczki na kartony z winem, tzw. bag-in-box, beczki do kiszenia, beczki dekoracyjne, szyldy – dna beczek, beczki reklamowe, beczki regały i standy na butelki – do restauracji, pubów, sklepów, hoteli, ogrodów, stoisk targowych, imprez.

Wszystkie wyroby wykonywane są na zamówienie. Uwzględniamy wszelkie życzenia klientów odnośnie rodzajów drewna, wymiarów, sposobu wykończenia zgodnie z przeznaczeniem wyrobów.

Beczka Polska – drewniane wanny i balie do sauny i łazienki

Firma Beczka Polska posiada w swojej ofercie oryginalne wanny i balie do sauny i łazienki wykonywane w różnych wymiarach, kształtach i z różnych gatunków drewna. Wanny drewniane są cenione przez wszystkich, którzy wybierają ekologiczne rozwiązania i przedkładają kontakt z naturalnym drewnem nad tworzywami sztucznymi. W standardzie drewno jest olejowane a obręcze do balii są wykonane ze stali nierdzewnej, najczęściej z regulacją śrubową. Balie i wanny drewniane wykonywane są na zamówienie, więc w zasadzie wszystkie parametry są do ustalenia. Możliwe jest dodatkowe bejcowanie, zamówienie półek, podestów, oparć, pokryw itp. Niektóre modele wyposażone są we wkład akrylowy i posiadają pełen system przelewowy z syfonem, odpływem i korkiem automatycznym. Zapraszamy do kontaktu.

polska-beczka-jasna-wanna