Bee House Technology

Bee House Technology - domy energooszczędne i pasywne Bee House

Bee House Technology to unikalne połączenie tradycyjnych i ekologicznych materiałów z nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Budowane za jej pomocą domy są innowacyjne, komfortowe oraz przyjazne dla zdrowia mieszkańców i dla przyrody. Jej szczególnym atutem jest możliwość osiągnięcia charakterystyki energetycznej na poziomie domów energooszczędnych bądź pasywnych – w zależności od potrzeb klienta (inwestora). Nasza firma zajmuje się kompleksową budową domów w technologii Bee House. Opracowane przez nas rozwiązania technologiczne sprawiają, że możemy Państwu zaoferować domy energooszczędne i pasywne w atrakcyjnych cenach. Wykonujemy pełen zakres prac – od fazy projektowania, poprzez wytworzenie elementów prefabrykowanych, aż po ostateczny montaż na placu budowy.

Domy szybkie w budowie

Niewątpliwą zaletą stosowanych przez nas rozwiązań technologicznych jest tempo realizacji inwestycji. Domy Bee House to domy szybkie w budowie. Przykładowo, przewidywany czas realizacji „pod klucz” budynku jednorodzinnego, dwukondygnacyjnego o powierzchni 130 mkw. waha się w przedziale od 2 do 3 miesięcy dla budynku prototypowego oraz 3 do 4 tygodni dla budynku produkowanego seryjnie (ostateczny czas uzależniony jest od złożoności projektu).
To bez porównania krócej niż w przypadku domów budowanych metodami tradycyjnymi. Przyjmuje się, że na ich wybudowanie potrzeba dwóch sezonów. Wiemy jednak, że czas ten może być dłuższy. Ostateczne tempo budowy jest tu bowiem uzależnione m.in. od pogody. W przypadku domów prefabrykowanych inwestor nie musi obawiać się tego typu ograniczeń. Duża część elementów, z których składa się dom przygotowywana jest wcześniej w fabryce, przywożona w gotowej formie na plac budowy i tam składana.

  • ul. Hoża 86 lokal 410
  • 00-682 Warszawa
  • +48 603 066 112