Bel-Pol

bel-pol-panele-w-lazience

Bel-Pol posiada wieloletnie doświadczenie w branży

Specjalnością firmy BEL-POL jest detaliczna oraz hurtowa dystrybucja wysokiej klasy materiałów wykończeniowych, pochodzących od renomowanych w branży budowlanej i architektonicznej producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty jak drzwi: przesuwne, szklane, wewnętrzne, zewnętrzne, wejściowe, pokojowe, antywłamaniowe. Posiadamy między innymi drzwi Porta i Dre, czyli marek, których produkty cechują się solidnością, funkcjonalnością oraz starannością wykonania. Jako doświadczony dystrybutor zapewniamy atrakcyjne ceny znajdujących się w naszym asortymencie modeli zewnętrznych i wewnętrznych. Ponadto sprzedajemy również winylowe panele podłogowe Kronopol, dostępne w wielu ciekawych strukturach, różnych klasach ścieralności oraz kolorach. Nasz dobrze wyposażony sklep posiada także drewniane deski podłogowe wykonane między innymi z dębu oraz jesionu

Bel-Pol sukces i rozwój firmy oparty na kompetencjach 800 osobowej załogi

W 2021 roku znaleźliśmy się w prestiżowym gronie firm opublikowanych w pierwszym, polskim rankingu 300 Najlepszych Polskich Pracodawców 2021 przygotowanym przez magazyn Forbes. Firma Bel-Pol zajęła zaszczytne 30 miejsce wśród firm w swojej branży oraz 263 miejsce wśród wszystkich analizowanych firm. Obecnie w 2021 roku mamy w naszej sieci już ponad 90 sklepów stacjonarnych. Również w 2021 roku otworzyliśmy największy salon w Polsce – Warszawa Targówek o powierzchni ponad 1000m2.

Lider w branży

W 2020 roku nasza firma przekroczyła poziom 500 mln. przychodu. Od lat jesteśmy liderem w branży nie tylko jeśli chodzi o wielkość przychodu, ale także w ocenie naszych klientów. Również w 2021 roku zajęliśmy wysokie miejsce wśród firm będących liderami w Polsce. Pod względem przychodów, firma Bel-Pol uplasowała się na 587 miejscu, ze wszystkich ankietowanych firm (blisko 2500).

DRZWI + MONTAŻ 1 ZŁ + KLAMKA 1 ZŁ

U nas klamka i montaż za 1 zł do kilkuset modeli drzwi. 

Proponowane w naszej Super Ofercie drzwi z montażem za 1zł i klamką za 1zł, wkomponują się w każdą domową, lub biurową przestrzeń, subtelnie współgrając z resztą wystroju, lub stanowiąc ciekawy, wyrazisty kontrast. Niezależnie od tego, czego poszukujesz, w kolekcjach wewnętrznych drzwi odnajdziesz styl klasyczny, uniwersalny, nowoczesny, w dużej ilości oklein i kolorystyki.
Warto pamiętać o tym, że wybór drzwi będzie bezpośrednio oddziaływał na postrzeganie Twojego wnętrza.
 

Panele LINERIO od Bel-Pol

Piękne równoległe panele z gotowymi lamelami z kolekcji ,,Linerio” wykonane z nowoczesnego tworzywa imitującego drewno.
Można zamontować je w pionie, poziomie lub na ukos (na ścianie lub suficie). Kolekcja Linerio nada wnętrzu wyjątkowy charakter i sprawi, że ściana stanie się wartościową ozdobą pomieszczenia. Efekt wizualny uzależniony jest od wyboru jednej z trzech linii- S, M lub L, różniące się głębokością i szerokością szczebelków oraz kolorami. Linie są dostępne w trzech kolorach- Natural, Mocca oraz Chocolate.

bel-pol-drzwi-drewno
bel-pol-projekt-drzwi-biale
bel-pol-biale-drzwi
bel-pol-panele