Belladoma

Belladoma.pl - kilka słów o nas

Nasza autorska pracownia Belladoma powstała dzięki sile i determinacji dwóch kobiet, które postanowiły zmienić swoje dotychczasowe życie. A dokładniej postanowiły przestawić je do góry nogami. I zrobić w końcu coś dla siebie, coś od serca. Również dla Was, dla Waszych domów, mieszkań, salonów dla Waszych ulubionych przestrzeni. Chcemy robić coś dla Was na naszych zasadach, tak by upiększyć Waszą przestrzeń, ułatwić Wam obdarowywanie innych, tak byście również Wy mogli sprawiać przyjemność swoim bliskim obdarowując ich nieoczywistymi i pięknymi rzeczami od nas. Jeśli zechcecie nam pomóc w tworzeniu naszej nowej przyszłości a na stronie nie znajdziecie czegoś co Was zachwyci, skontaktujcie się z nami przecież nie ma rzeczy niemożliwych tylko takie, których jeszcze nie zrobiłyśmy.

Belladoma - nasza oferta

W swoim asortymencie posiadamy dekoracje ze sztucznej zieleni oraz sztucznych kwiatów do aranżacji wnętrz. Wystrój do restauracji, kawiarni ale również sal weselnych i bankietowych. Na pewno waszym oczom nie umknie nasza oferta zielonych ścianek dekoracyjnych. Ścianki kwiatowe z kolorowej zieleni i kwiatów z logo firmy bądź ciekawym hasztagiem, będą na pewno świetnym pomysłem przy promocji firmy bądź organizacji różny eventów.
Belladoma przygotowała również dla Państwa urokliwe Flower boxy. W naszej ofercie są pudełka w kilku rozmiarach – małe, średnie i duże. Możemy je wypełnić dowolnie wybranymi przez Państwa kwiatami. Nasze boxy są wyjątkowe, pudełka są zaprojektowane specjalnie dla marki Belladoma, nasze logo mieni się srebrem i złotem, a pudełka EKO są jedyne w swoim rodzaju.
Kwiaty w domu nadają radosnego nastroju i przytulności. Umieszczane w wazonach rośliny to piękna dekoracja, która dodaje koloru w każdym pomieszczeniu. Stawiane na stole w jadalni umilają posiłki, a umieszczone w sypialni dodają romantyzmu. Mogą być podarunkiem dla bliskiej osoby, wyrazem wdzięczności czy symbolem uczuć. Niestety, piękno ciętych kwiatów jest ulotne. Po kilku dniach tracą swój urok i trzeba się z nimi pożegnać. Dlatego mamy dla Państwa piękną kolekcję flower boxów, które zostaną z Państwem na długi czas.

belladoma-roze-wazon
belladoma-zielona-sciana-w-domu
belladoma-zielone-rosliny