Bergdeck

berg-deck-deski-deski-na-taras

Bergdeck - materiały z natury

Produkcja kompozytowej deski tarasowej wraz z całym systemem montażowym i wykończeniowym opracowana została przez zespół specjalistów inżynierów, designerów. Nasza firma stawia na materiały pochodzące z natury. Wykorzystujemy najwyższej jakości mączkę drzewną w połączeniu z najnowszymi technologiami polimerowymi. Cały proces tworzenia deski i sprawdzania jej parametrów oraz jakości przebiega w naszych laboratoriach. Nieustannie stawiamy na rozwój naszego produktu korzystając z 20-letniego doświadczenia na rynku branży wykończenia wnętrz. Nasza oferta zawiera deski kompozytowe wpc, komfortowe i piękne tarasy o niebanalnej estetyce, autorski i prosty system montażowy.

Bergdeck to gwarancja jakości

Dzięki najnowocześniejszej technologii stworzyliśmy deskę zawierającą najlepsze stabilizatory UV oraz dodatki uszlachetniające. Zapewniają one trwałość koloru, odporność na temperaturę i wilgoć. Deska nie odkształca się, zachowuje swój pierwotny stan.
Dzięki specjalnej, antypoślizgowej powierzchni i żłobieniom ryzyko poślizgnięcia znika. Świetnie przygotowana i przyjazna powłoka nie posiada drzazg, jest idealna dla dzieci.

Bergdeck szybkie czyszczenie i prosty montaż

Tarasy z drewna kompozytowego czyści się łatwo i skutecznie za pomocą myjki ciśnieniowej lub zwykłej szczotki. Nie wymagają również problematycznej konserwacji i malowania! Montaż kompozytowych desek tarasowych jest niezwykle prosty.
Dzięki opracowanemu przez naszych specjalistów systemowi montażowemu Bergdeck, układanie tarasu staje się przyjemnością.
Legary, klipsy mocujące, zestawy wkrętów ze stali nierdzewnej z dołączonym bitem. Nie zapomnieliśmy także o profilach wykończeniowych, ćwierćwałkach, zaślepkach i listwach maskujących.

berg-deck-bergdeck-deski
berg-deck-deski-deski-wojciech
berg-deck-deskitaras
berg-deck-deskideski-hotel-taras