Bergo

Bergo - zapewnia rozwiązanie problemów z podłogami

To wszystko zaczęło się gdzieś w latach 60-tych, kiedy założyciel firmy Fritjof Bergquist, zmęczony grą w tenisa na nudnym asfalcie i żwirowych nawierzchniach, opracował produkt, który okazał się później być rozwiązaniem, nie tylko do gry w tenisa, ale także dla wielu tysięcy innych nawierzchni o szerokiej gamie wymaganych parametrów. Każde środowisko ma swoje własne uwarunkowania, dlatego opracowaliśmy produkty w pełni dostosowane do potrzeb każdego z nich.

Bez utraty podstawowych właściwości multifunkcyjnych, opracowaliśmy całą gamę różnych wzorów i kolorów, wszystko w celu zapewnienia rozwiązań problemów z podłogami, tak aby zadowolić nawet najbardziej wybrednego klienta.  Naszymi klientami jest zarówno historyczna kawiarnia – Café Opera w Sztokholmie , która znalazła w płytkach Bergo  idealne rozwiązanie dla ich foyer i tarasu, jak i także rolnik Johan Svensson, który zainstalował płytki Bergo aby rozwiązać problemy z wilgocią i pleśnią w swojej piwnicy. Prawdopodobnie chodziłeś już po naszych podłogach nawet nie wiedząc o tym…

Jakość produktów

Jakość jest prawdopodobniej najbardziej nadużywanym słowem na świecie.  Jednocześnie jest także jednym z najważniejszych. Dla nas jest podstawą wszystkiego co robimy. Rozwoju, produkcji, sprzedaży i dostaw. Posiadamy certyfikat ISO 9001, który jest dowodem na to, że traktujemy ją poważnie. Nasze motto to: Właściwy produkt, we właściwym miejscu, o właściwym czasie.

Nasze podłogi są wyprodukowane z troska o środowisko

Podstawowym surowcem do wszystkich naszych podłóg jest przyjazny dla środowiska polipropylen. Jest to materiał, który w 100 % podlega recyklingowi. Nasze podłogi są również ”odnawialne” także w bardziej bezpośredni sposób. Mogą być one przenoszone z jednego miejsca na drugie. Z piwnicy do garażu . Z garażu na taras lub ze sklepu do magazynu. Poprostu, kolejno  podnieś płytkę po płytce lub całe ” arkusze ” i ponownie położ je tam, gdzie chcesz . Mając na uwadze, że nie ma potrzeby stosowania kleju , wkrętów lub gwoździ , jest to bardzo proste.

To spojrzenie na środowisko naturalne z innej perspektywy. Wszystkie nasze podłogi produkujemy sami w naszej fabryce używając przy tym systemu zarządzania ochroną środowiskowa, zapewniając  pełną kontrolę cyklu produkcji, od surowego materiału, do gotowego i zapakowanego produktu. Nawet nasze opakowania wykonane są z materiału podlegającemu recyklingowi.
Troska o środowisko naturalne zaczyna się zawsze od małych kroków, a te poprzedzają zawsze te duże.