Bigaj

bigaj-podloga-w-salonie

Bigaj - podłogi drewniane dopasowane indywidualnie do Twoich potrzeb

W Bigaj świetnie zdajemy sobie sprawę, że oferujący deski podłogowe producent powinien znać obowiązujące na rynku trendy, dlatego dopasowujemy do nich swoją ofertę. Każda deska podłogowa drewniana proponowana przez nasz zakład nie tylko wpisuje się w obecne standardy, ale też wyróżnia się ponadczasowym charakterem. Oferowana przez nas deska podłogowa surowa, rustykalna, bielona lub barwiona sprawdzi się w salonie, pokoju gościnnym, sypialni oraz w wielu innych pomieszczeniach – będzie pięknie prezentować się również w pokoju dziecięcym. Naszą markę wyróżnia wysoka jakość produktów oraz kompleksowość w realizacji usług. Myśląc o wyborze nawierzchni do domu i decydując się na panele, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim egzemplarze drewniane, które zaliczają się do grupy wyrobów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie są w dobrej cenie.
Modele w kolorze naturalnego drewna są alternatywą dla standardowych produktów wykonanych z laminowanego papieru lub folii. Szczerze polecamy również nasze deski warstwowe z powierzchnią użytkową wykonaną z jesionu czy drewna egzotycznego.
Ich wytrzymałość i estetyka to świadectwo naszej dbałości o każdy detal, dzięki której staliśmy się renomowanym producentem paneli.

Bigaj - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Nie wiesz, jakie wybrać deski podłogowe do kuchni, a jakie do przedpokoju? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z wyborem odpowiedniego modelu, dokładnie wyjaśniając, czym jest każdy produkt i w jakiej sytuacji sprawdzi się najlepiej.
Nasze rady oferujemy także, jeśli zastanawiasz się, jakiej pielęgnacji wymagają deski podłogowe postarzane.
Odpowiednie środki pielęgnacyjne i dbałość o podłogę to klucz do zwiększonej wytrzymałości desek i ich doskonałego wyglądu po wielu latach, dlatego w tej kwestii najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Bigaj - postaw na profesjonalizm

Bogate doświadczenie w obróbce drewna, doświadczona kadra pracownicza, oraz ciągłe wdrażanie nowych technologii, pozwala nam na produkcję najwyższej jakości produktów, które znalazły nabywcę w wielu krajach, np. w Niemczech, Holandii, Norwegii.
W Polsce sprzedawana jest w sieci kilkunastu salonów z podłogami. Nasi parkieciarze należą do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy, a powierzone im obowiązki wykonują z należytą sumiennością, dokładnością i zaangażowaniem.
Wszystkie prezentowane przez nas parkiety bambusowe staramy się mieć zawsze na stanie magazynowym. Możemy pochwalić się, że zaczynają doceniać nas precyzyjni Niemcy, wymagający Francuzi i gustowni Włosi. Nie mamy ograniczeń logistycznych, jedynie przy małych metrażach doliczymy koszty dojazdu.

bigaj-podloga-w-jodelke
panele-jasne-do-pokoju
panele-salon
bigaj-podloga-na-poddaszu