Biurka dla dzieci na lata edukacji

biurko, krzesło i komoda w kolorze różowym
Twoje dziecko zaczyna edukację przedszkolną bądź szkolną, a Ty pragniesz urządzić dla niego idealną, a przede wszystkim komfortową przestrzeń do nauki i odrabiania prac domowych?

Oczywiście niezbędne będzie odpowiednie biurko, a według mnie, najlepsze zapewni jedynie sklep biurkamoll.pl, specjalizująca się w regulowanych biurkach firmy Moll. Co je wyróżnia wśród ofert dostępnych na rynku?

Historia Moll 

chłopiec bawiący się zdalnie sterowanym autem przy biurku

Firma Moll oferuje meble dostosowane do wieloletniej edukacji dzieci. Jako pierwsza stworzyła biurko, które miało nie tylko regulowaną wysokość, ale i możliwość pochylania blatu roboczego. Było to w roku 1974. Z kolei w roku 1990, kiedy to wprowadzono system Basic, Moll wyprodukował pierwsze meble dziecięce. Zrobił to w sposób innowacyjny, gdyż dostosował meble tak, by rosły razem z dziećmi. Nie od dziś wiadomo, że dorastające pociechy mają inne potrzeby, potrzebują większej przestrzeni. Rozumiejąc to firma Moll produkuje biurka systemowe – rosnące i dopasowujące się oraz gwarantujące komfortową pracę wczoraj, dziś i jutro. Takie meble są idealne dla twojego dziecka. 


dzieci siedzą na krzesłach obrotowych przy biurku

Wygodne fotele

i dopasowane biurka, umilą odrabianie lekcji


Biurka dla dzieci Moll – cechy wyróżniające

chłopiec i dziewczynka siedzące na krzesłach przy biurku

Moll to niekwestionowany lider na światowym rynku w branży produkującej zarówno regulowane biurka dla dzieci i młodzieży, meble oraz krzesła. Co wyróżnia produkty Moll rodem z Gruibingen w Niemczech?

  1. Ergonomia. 
  2. Najwyższa jakość. 
  3. Trwałość. 

Wszystkie meble dorastają z dzieckiem, zmieniają swoja funkcjonalność i dostosowują się do aktualnych potrzeb. Nie bez powodu Moll sprzedaje swoje produkty na całym świecie i to aż w 30 krajach! 

Oferta Moll najlepszą i najbardziej komfortową dla dzieci i młodzieży

dziewczynka leży na dywanie koło biurka

Rosnące z dziećmi i młodzieżą biurka Moll charakteryzują się przede wszystkim ergonomią siedzenia. Są idealnie dla młodych pleców. Bardzo często spotykamy się z sytuacją, kiedy nasze pociechy noszą zbyt ciężkie plecaki. Zdarza się, że odrabiają lekcje przy albo za niskich albo za wysokich stołach i to w dodatku siedząc na krzesłach z nieodpowiednimi, płaskimi siedziskami. Mając na uwadze dobro i komfort dzieci Moll tworzy meble, które pomagają zaaranżować miejsca przyjazne do nauki. Dzięki regulacji wysokości blatu można dostosować biurko do wzrostu użytkownika, a z kolei w późniejszych latach świetnie sprawdzi się jako stół dla dorosłego studenta. 

Oferta Moll obejmuje:

  • biurka, w których można regulować wysokość oraz pochylać blaty. Dzięki temu do indywidualnych potrzeb nasze dzieci mogą dopasować powierzchnię do pracy oraz wysokość;
  • krzesła – wygodne i przyjazne dla pleców w pozycji siedzącej. Pomagają utrzymać prawidłową postawę. Zostały wyposażone w dodatkowe funkcje, tj. regulowane oparcie oraz siedzisko;
  • podstawki pod książki, które uniemożliwiają zamykanie się otwartych podręczników. Ponadto mają wpływ na poprawną postawę naszych pociech w trakcie czytania. Z kolei organizery i magnetyczne linijki Moll powstrzymują zsuwanie się przyborów z powierzchni blatu, kiedy jest on w pozycji nachylonej.


dziewczynka bawi się przy biurku

Wygodne miejsce

także do zabaw naszych maluchów


Ja jestem oczarowana tym jak firma Moll rozwiązała problem z biurkami dla dzieci. Jeżeli uważasz tak samo, to koniecznie sprawdź ich stronę! 🙂

Po więcej ciekawych rozwiązań zapraszam Cię do mojego tekstu TUTAJ, gdzie poznasz kolorowe kable, które idealnie wpasują się również w pokój dziecięcy.


Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Cryogen – czołowy importer i dystrybutor naczyń na ciekły azot
Cryogen wie o ciekłym azocie wszystko. A ich pojemniki mają wiele zastosowań...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *