Biurka z przyszłości! Rozszerzona rzeczywistość z Ergonome

Coraz częściej i chętniej pracujemy w systemie zdalnym. Pracodawcy zauważyli, że dzięki temu mogą zaoszczędzić na wynajmie biur, a my doceniamy możliwość pracy z domowego zacisza.

Jest jednak jeden problem — mało kto ma w domu miejsce na zorganizowanie biura z prawdziwego zdarzenia. Pracujemy siedząc w fotelu przy stole w jadalni lub na krześle przy kuchennym blacie. Ba! Zdarza nam się nawet pracować na podłodze z laptopem położonym na kanapie, na prowizorycznej podstawce z książek. Czy to wygodne? Absolutnie nie. A jest świetne wyjście z tej sytuacji proponowane przez firmę Ergonome. Produkowane przez nich biurka możesz zaprojektować samodzielnie.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakiego biurka potrzebujesz do pracy?
– co potrafi konfigurator Ergonome?
– dlaczego warto wybrać biurko tej firmy?

 

Uszyte na miarę twoich potrzeb

Specjaliści z Ergonome zdają sobie sprawę z tego, że każdy z nas ma inne preferencje. Jedni stawiają na minimalizm i prostotę. Inni lubią otaczać się kolorami wpływającymi na nastrój. Niektórzy wolą małe, klasyczne biura, a są też tacy, którzy muszą mieć dużo miejsca na niezbędne dokumenty i akcesoria. W której grupie jesteś ty? Tak naprawdę nie ma to znaczenia. Nawet jeśli twoje wymarzone biurko nie zostało jeszcze przez nikogo stworzone, możesz przyczynić się do jego powstania.

 

O konfiguratorze od Ergonome opowiem ci za chwilę, bo zanim zabierzesz się do projektowania, warto wiedzieć kilka rzeczy. Najpierw zastanów się, gdzie powinien stanąć twój nowy mebel. Czy w tym miejscu jest odpowiednie światło? Rozejrzyj się po otoczeniu, by zdecydować, jakie wymiary będą optymalne. Pomyśl też o dodatkowych funkcjach, jakich brakuje ci w standardowych meblach. Gotowe? To zaczynamy.

Ergonomiczne biurko elektryczne — stwórz je sam!

Teraz zaczyna się prawdziwa magia na miarę XXI wieku. Konfigurator Ergonome jest dostępny w wersji przeglądarkowej oraz jako aplikacja to pobrania w App Store lub Google Play. Możesz więc korzystać z niego w wersji, jaka jest dla ciebie najwygodniejsza. Moim zdaniem warto pobrać aplikację, bo dzięki niej możesz przymierzyć biurko do pomieszczenia, w którym zamierzasz go używać. Jeśli kojarzysz pojęcie rozszerzonej rzeczywistości, na pewno wiesz jak to wygląda. Zaprojektowane biurko możesz zobaczyć w realistycznych okolicznościach. Obracać je i oglądać z każdej strony w skali 1:1. Dzięki intuicyjnej aplikacji w technologii AR jesteś w stanie przymierzyć biurko w dowolnym pomieszczeniu — w domu lub biurze.

 

Jakie dokładnie opcje znajdują się w kreatorze? Zacznij od stelaża z jednym lub dwoma silnikami w wybranym odcieniu. Następnie przejdziesz do kształtu i koloru blatu. Ergonome udostępnia mnóstwo możliwości, od klasycznych, prostokątnych blatów w standardowych barwach, po narożne wykonane ze szlachetnych odmian drewna. Teraz czas na rozmiar, a konfiguracja kończy się częścią, która według mnie jest najciekawsza — wyborem akcesoriów! Ładowarka indukcyjna, uchwyt na monitor, napoje i słuchawki, mata antyzmęczeniowa czy skrętne kółka to nie wszystkie możliwości. Dzięki tym nowoczesnym funkcjom stworzysz biurko przyszłości, idealnie dopasowane do twoich preferencji.

 

Aplikacja AR od Ergonome pokaże ci wycenę zaprojektowanego mebla, a kolejnym krokiem jest jego zamówienie. Już niebawem będziesz cieszyć się biurkiem skrojonym na miarę twoich potrzeb. Taki mebel warto mieć nie tylko w swoim biurze — przyda się w pokoju nastolatka, by zapewnić komfortową naukę twojemu dziecku.

 

Ergonome

Tworzymy najwyższej jakości biurka ergonomiczne.

Nie tylko ergo, ale również eko

Biurka Ergonome są tworzone z najwyższej jakości materiałów. Wśród nich znajdują się między innymi różne rodzaje drewna. Firma efektywnie dba o środowisko i regularnie sadzi nowe drzewka, by, jak sama mówi „oddać naturze to, co jej zabrała”. Moim zdaniem to wisienka na torcie wszystkich zalet. Meble produkowane przez Ergonome mają skutecznie podnieść komfort twojej pracy bez względu na to, czy wykonujesz ją w niewielkiej sypialni, czy w przestronnym biurze. 

 

Zadbaj o swoją wygodę i połącz ją z ponadczasowym designem. Chyba nie muszę wspominać, że samodzielnie projektując biurko będziesz najprawdopodobniej właścicielem jedynego takiego egzemplarza na świecie? 😉 Niepowtarzalność jest zawsze w modzie!

Napisany przez
Więcej od Julia
Meble na wymiar – dlaczego to dobry pomysł?
Znasz to uczucie, kiedy planujesz remont mieszkania i przychodzi pora na meble?
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *