BiurkaMoll

Z tego artykułu dowiesz się:

moll

Biurka rosnące
dla dzieci i młodzieży

Biurka dla dzieci i młodzieży

Moll jest światowym liderem w produkcji regulowanych biurek dziecięcych, krzeseł i mebli organizacyjnych. Typowe cechy produktów Moll, opracowanych i produkowanych w Gruibingen w Niemczech, to wysoka jakość, ergonomia, i trwałość. Meble dopasowują się do dziecka, zmieniając swoje funkcje w tracie jego dorastania. Produkty Moll są z powodzeniem sprzedawane w ponad 30 krajach na całym świecie.

Ergonomia siedzenia

Zrób coś dobrego dla pleców dziecka razem z rosnącym biurkiem dla dzieci Moll. Często już na małe plecy mają wpływ ciężkie tornistry, stoły, które są zbyt wysokie lub zbyt niskie oraz niewygodne krzesła z płaskimi siedziskami. Dlatego w domu miejsce pracy powinno być przyjazne dla dzieci. Regulowana wysokość blatu stołu pozwala na indywidualne dopasowanie biurka do wzrostu dziecka. Stolik dla dzieci jest idealny później nawet jako biurko dla młodego dorosłego. 

Krzesło Moll dla dziecka gwarantuje nie tylko wygodną i przyjazną dla pleców pozycję siedzącą. Ma również kluczowe znaczenie dla prawidłowej postawy maluchów. Specjalne funkcje, takie jak regulowane siedzisko i oparcie, zapewniają prostą pozycję siedzącą.

Biurka dziecięce Moll mają blat, który można nie tylko regulować na wysokość, ale także przechylać. W ten sposób powierzchnię roboczą można idealnie dostosować do osobistych potrzeb i indywidualnej wysokości.

Podstawki pod książki zapobiegają zamykaniu otwartych podręczników i poprawiają postawę podczas czytania. Organizery i magnetyczne linijki zapobiegają zsuwaniu się przyborów szkolnych z powierzchni biurka, gdy blat stołu jest nachylony.

Moll – meble na cały okres edukacji

W 1974 roku Moll wynalazł pierwsze na świecie biurko dla dziecka o regulowanej wysokości i pochylanej powierzchni roboczej. Wraz z wprowadzeniem systemu Basic w 1990, był pierwszym producentem mebli dziecięcych oferującym kompletny system dostosowujących się mebli, które rośną z dziećmi i młodzieżą. Kiedy dzieci dorastają, ich potrzeby w zakresie przestrzeni i funkcji się zmieniają. Dlatego Moll tworzy biurka jak system. Mają rosnąć w takim kierunku, aby utrzymać komfortową pracę zarówno jutro, jak i dziś.

——-

BiurkaMoll
BiurkaMoll
BiurkaMoll
BiurkaMoll

——-

tel. 22 308 0 306
sklep@biurkamoll.pl
ul. Kłobucka 8/lokal U8
02-699 Warszawa

Napisany przez
Więcej od Sara Duszyńska
Prezentowe polecanki naszych Partnerów!
Prezent na Dzień Matki może być bardzo bezpieczny. Mam na myśli bukiet...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *