Biuro Realizacji Przedsięwzięć Budowlanych

plan-budowy-rysunki-techniczne

BRPB — Jakie usługi świadczymy?

Szanowni Państwo jesteśmy firmą zajmującą się budową stanów surowych budynków, budową domów oraz świadczeniem usług projektowych i inżynierskich. Do każdego zlecenia podchodzimy z największą starannością a nad jakością wykonywanych prac czuwa inżynier budownictwa i właściciel firmy. Służymy naszym klientom profesjonalnym doradztwem podczas całej budowy. Na wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji. Przy wykonywaniu naszych usług współpracujemy ze sprawdzonymi powykonawcami, doskonałą kadrą inżynierską posiadającą uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi, rzeczoznawcami budowlanymi a przy bardziej skomplikowanych zleceniach również z ekspertami z Instytutu Budownictwa Politechniki Wrocławskiej.

BRPB — Budowa domów

Budownictwo to nasza pasja. Do budowy każdego domu podchodzimy w pełni profesjonalnie i tak by proces budowy był dla klienta jak najprzyjemniejszy. Zapewniamy wszelki sprzęt i materiały potrzebne do budowy. Realizujemy wszystkie etapy prac budowlanych począwszy od robót ziemny, prac murarskich, żelbetowych, dekarskich czy instalacyjnych. Podpisując z nami umowę mają państwo gwarancję niezmienności ceny i terminu.

BRPB — Roboty budowlane

Do budowy każdego zlecenia podchodzimy z największą starannością a nad jakością wykonywanych prac czuwa inżynier budownictwa i właściciel firmy. Na wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji.

Poza kompleksową budową obiektów w stanie surowym i deweloperskim wykonujemy również usługi budowlane w zakresie:

— robót żelbetowych,

— robót murarskich,

— wykonywania konstrukcji dachu,

— wykonywania pokryć dachowych,

— podbitek dachowych,

— ocieplenia budynków,

— tynkowania i malowania elewacji,

— remontów klatek schodowych w kamienicach i budynkach wielorodzinnych.

 

BRPB — usługi projektowe i inżynierskie

W zakresie usług projektowych i inżynierskich wykonujemy przeglądy budowlane, ekspertyzy budowlane, projekty konstrukcji budowlanych, kompleksowe wielobranżowe projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze, kierujemy budową, pełnimy funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego. Braliśmy udział w tak dużych przedsięwzięciach inwestycyjnych jak ekspertyza stanu technicznego bloków energetycznych oraz estakad linii nawęglania w elektrowni Turów w Bogatyni, budowa osiedla Amarelo we Wrocławiu, budowa osiedla Nowa Toskania we Wrocławiu, budowa osiedla Nowy Wrocław w Kiełczowie, projekt rozbudowy zakładu produkcyjnego ICT Polska w Kostrzyniu nad Odrą, projekt rozbudowy zakładu GSK Worthing w Wielkiej Brytanii, projekt zakładu farmaceutycznego koncernu Alexion w Dublinie w Irlandii, budowa zakładu serwisowania silników lotniczych XEOS sp. z o.o. w okolicach Środy Śląskiej.

biuro-realizacji-przedsiewziec-budlowalnych-fundamenty-wylewanie
biuro-realizacji-przedsiewziec-budlowalnych-fundamentybiuro-realizacji-przedsiewziec-budlowalnych-fundamenty
biuro-realizacji-przedsiewziec-budlowalnych-budowa-nadzor
biuro-realizacji-przedsiewziec-budlowalnych-budowa-domu
biuro-realizacji-przedsiewziec-budlowalnych-budowa
  • BRPB JAROSŁAW HOTAŁA
  • ul. Piękna 60ac/4,
  • 50-506 Wrocław
  • +48 666 61 81 71
  • kontakt@brpb.pl