Biżuteria do drzwi, czyli jak wybrać odpowiednią klamkę?

Klamka. Ta nieduża rzecz, posiadająca pozornie niewielkie znaczenie, potrafi odmienić nie tylko estetykę drzwi. Jeżeli dobierzemy ją zgodnie z trendem panującym w całym wnętrzu - może stać się jego ozdobą. Jednak klamka do drzwi wewnętrznych ma nie tylko ładnie wyglądać. Tę swoistą biżuterię do drzwi w różnych kolorach i stylach znalazłam w sklepie internetowym HVYT.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jak dobrać klamkę do stylu panującego we wnętrzu?
– czy kształt klamki ma wpływ na wygodę?
– gdzie kupić wysokiej jakości klamki?

Klamka - subtelna, a może w zdecydowanej formie?

Trudno jednoznacznie określić, która będzie lepsza. To jest uzależnione on naszych indywidualnych preferencji. Jedni wolą tradycyjne połączenia, inni zdecydowanie nieoczywiste zestawienia delikatnych modeli drzwi z potężnymi klamkami i odwrotnie. Tak naprawdę trzeba przejrzeć całą ofertę. 

 

Podpowiem może, że do drzwi lekkich pasuje większość klamek ze sklepu internetowego HVYT. Moją uwagę przykuł model GABI, dostępny w różnych wersjach kolorystycznych. Z kolei fani klasycznych rozwiązań na pewno polubią klamkę NIKE, utrzymaną w stylu retro, w odcieniu antycznego żelaza. To ty decydujesz, jaki efekt chcesz osiągnąć.

Jakie klamki do drzwi wewnętrznych są najwygodniejsze?

Czy można w ogóle rozpatrywać klamki pod kątem komfortu użytkowania? Oczywiście! Na pewno są klamki wygodne i mniej wygodne. Jednak o jej wyborze decyduje przede wszystkim aktualna moda i styl panujący w danym wnętrzu. Obecnie większość z nas kupuje klamki na szyldzie kwadratowym, a to właśnie ich jest najwięcej w sklepie internetowym marki HVYT.

 

Dlaczego są wygodne? Bo zostały wykonane z wysokiej jakości, przyjemnych w dotyku materiałów. Są wyprofilowane w taki sposób, że doskonale leżą w dłoni. Producent wyposażył je w mechanizmy wspierające pracę zamka, dzięki czemu nie ulega on nadmiernej eksploatacji. Jak widzisz, klamki do drzwi wewnętrznych marki HVYT doskonale łączą estetyczny design z funkcjonalnością.

HVYT

Klamki

Czy warto kupić klamkę przez internet?

Jasne, że tak! Zakupy przez internet są bezpiecznie, a HVYT oferuje błyskawiczną wysyłkę wybranych produktów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz śmiało skontaktować się z obsługą sklepu poprzez prosty formularz kontaktowy, telefonicznie lub napisać na Facebooku. Otrzymasz pełne wsparcie na każdym etapie sprzedaży oraz fachowe doradztwo, jeśli napotkasz problem z wyborem.

 

To jak, masz już pomysł na biżuterię dla swoich drzwi? Klamki do drzwi wewnętrznych HVYT wpiszą się zarówno w minimalistyczny, jak i tradycyjny styl urządzania wnętrz. Wystarczy kilka kliknięć, by już niebawem cieszyć się z nowej, designerskiej ozdoby.

 

Napisany przez
Więcej od Julia
Twój wymarzony dom z bali – poznaj firmę Arex
Czy dom z bali to dobry wybór? Poznaj zalety tego rozwiązania.
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *