Blue BED

posciel-liscie-bluebed

Blue BED – nasza pracownia

Na dzień dzisiejszy nasza Pracownia posiada już spore grono stałych i zadowolonych Klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych. Ze swoimi produktami wychodzimy do Klienta poprzez reklamę w branżowych miesięcznikach, na forach internetowych czy fanpagu. Zauważają nas również znane blogerki, polecani jesteśmy przez inne firmy z branży tekstylnej. Nasze prace doceniane są także przez agencje reklamowe, które realizują projekty dla znanych, dużych korporacji. Nasza Pracownia to także nowoczesny park maszynowy, który cały czas powiększamy. Inwestujemy w coraz to nowsze programy komputerowe, hafciarki i różnego rodzaju maszyny szwalnicze. Cała produkcja odbywa się tu w Polsce, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne Państwa zamówienia.

Blue BED – inspirujemy

“Ile ludzi tyle pomysłów” i tego się trzymamy. Nie boimy się wyzwań ani tworzenia produktów, które nie są popularne na rynku. Kreujemy nowe wzory, do których serdecznie Państwa namawiamy. Bo nasze mieszkania i domy mówią o nas wiele. Dzięki zestawieniom niestandardowych kompozycji, np. kolorowych taśm i orginalnych haftów z białą pościelą uzyskujemy niezwykły efekt, co podkreśla nasz indywidualny styl.

Nasze plany na przyszłość

Wśród naszych produktów znajdą Państwo wiele inspiracji także jako niepowtarzalne pomysły na prezenty z okazji ślubu, urodzin, jubileuszów, świąt etc. Posiadamy szeroki wachlarz poduszek, pościeli dla dzieci i dorosłych a w najbliższej przyszłości planujemy zaprojektować ciekawe zabawki dla najmłodszych. Swoją “ekspansję” kierować będziemy na resztę domu. W planach mamy kuchnię i jadalnię, możecie Państwo oczekiwać wspaniałych wzorów kobiecych fartuszków, makatek oraz innych ciekawych projektów. Zaglądajcie do nas często, bo plany mamy ogromne.

koc-w-liscie-blue-bed
blue-bed-kredka
blue-bed-poduszka
koc-w-kwiaty-blue-bed