Bluetone Acoustics

Bluetone Acoustics - zadba o akustykę w twoim pomieszczeniu

Akustyka wnętrza to ostatni i jednocześnie jeden z najistotniejszych elementów toru odsłuchowego, który ma kluczowy wpływ na końcowy kształt brzmienia. Poprawnie wykonana adaptacja akustyczna pomieszczenia powoduje redukcję pogłosu oraz zapewnia kontrolę nad niekorzystnymi odbiciami fal. W trosce o jak najwierniejsze odwzorowanie dźwięku, firma Bluetone opracowała serię paneli akustycznych przeznaczonych do adaptacji studiów nagrań, kin domowych, sal koncertowych, a także klubów muzycznych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Rozwiązania do domu i studia

W ofercie Bluetone Acoustics znajdują się panele akustyczne przeznaczone do zastosowań w różnego rodzaju pomieszczeniach. Nasze panele mogą być stosowane do poprawy akustyki zarówno w profesjonalnych wnętrzach przeznaczonych do pracy z dźwiękiem jak i w kinach domowych oraz audiofilskich pokojach odsłuchowych.

Absorbery oraz dyfuzory akustyczne Bluetone dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów oraz kolorów po to aby można było z łatwością dopasować je do charakteru adaptowanego wnętrza. Wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie przez wykwalifikowanych stolarzy i tapicerów, a do ich produkcji używamy jedynie bezpiecznych dla zdrowia i środowiska materiałów.

Możliwość stworzenia własnego ustroju

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów oferujemy możliwość stworzenia własnego ustroju dostosowanego do indywidualnych potrzeb adaptowanego pomieszczenia. W oparciu o przesłaną specyfikację oraz wymagania klienta jesteśmy w stanie kompleksowo zaprojektować oraz wykonać dowolny panel akustyczny lub dyfuzor.

Chcesz kupić panele do swojego domu lub studia, ale nie wiesz, które z nich będą odpowiadały twoim potrzebom i gdzie je zamontować ? Nie martw się, jesteśmy tutaj aby ci pomóc. W Bluetone Acoustics nie tylko oferujemy wysokiej jakości ustroje do adaptacji wnętrz, ale także zapewniamy fachowe doradztwo w kwestiach wyboru oraz montażu. Z nami zaadaptujesz swój pokój, mając gwarancję, że użyłeś właściwych produktów.