Bolivar

Sofa_3_2_B_low_ress_Easy-Resize.com

Bolivar - doświadczenie ponad 30 lat

Z doświadczeniem na rynku sięgającym ponad trzydziestu lat, firma Bolivar szybko staje się znaną marką w całej Europie. Nasze meble są rozpoznawane w sektorach rezydencyjnych, publicznych, w małym biznesie oraz w hotelarstwie. O sukcesie marki może świadczyć jej długoterminowe doświadczenie w branży oraz wspaniała opieka nad zamówieniem wraz z profesjonalnym podejściem do klienta.

Bolivar - prestiżowa firma znajdująca się w Wielkopolsce

Firma Bolivar jest zlokalizowana w Opatowie w Wielkopolsce ,blisko drogi ekspresowej S-8 i planowanej S-11. Firma jest położona w połowie drogi między lotniskami Wrocław i Katowice. W obszarze kępińskiego zagłębia meblowego działamy od trzydziestu lat, jednak pod aktualną nazwą działamy od 15 lat.

Nowoczesne projekty w przystępnych cenach

Z wybornym wzornictwem w klasycznym typie jak i nowoczesnymi projektami  w przystępnych cenach, jesteśmy w stanie  konkurować w obszarze mebli komfortowych i luksusowych dla każdego. Meble naszej produkcji można znaleźć w domach , projektach deweloperskich jak i w całej gamie innych sektorów. Nasz zespół sprzedaży jest zdeterminowany by oferować wspaniałą opiekę klienta, wspartą przez informacje pochodzące z produkcji i prosto od pracownika. Nasz zespół chętnie udzieli wyczerpującej odpowiedzi na każde zapytanie obszarze zainteresowania klienta.

AR_IMG_5167_Easy-Resize.com
AR_IMG_5156_Easy-Resize.com
IMG_9184 kopia_Easy-Resize.com
IMG_7613_Easy-Resize.com