Bosskar

boskar-podswietlny-kwietnik

Bosskar - designerskie dodatki do twojego domu

Producent metalowych elementów dekoracyjnych Bosskar to firma, która przez swoje realizacje udowadnia, że funkcjonalność można z powodzeniem zestawić z wysokimi walorami estetycznymi. Tworzymy wyposażenie, które w ciekawy, niebanalny sposób wpływa na wystrój wnętrz, ale ma też charakter użytkowy, ułatwiający codzienne czynności. Są to m.in. wygodne metalowe półki, solidne wieszaki czy praktyczne stojaki. Dzięki produktom, które oferujemy, możesz zaaranżować przestrzeń domową, taras i ogród. Wykonujemy stylowe kwietniki, piękne, ozdobne donice, nadające klimat lampiony i latarenki. W asortymencie salonu Bosskar dostępne są gotowe szablony i wzory, które można zamówić od ręki. Jesteśmy ukierunkowani na współpracę z Klientami i tworzenie metalowych wyrobów na zamówienie. Służymy profesjonalnym doradztwem.

Bosskar - precyzyjne cięcie laserem

Polecamy przedmioty o charakterze dekoracyjnym, wśród których znajdują się designerskie metalowe obrazy, a także solidne części ogrodzeniowe, które nie tylko ozdabiają posesję, ale dzięki zastosowaniu mocnej, wytrzymałej blachy, chronią przed przedostaniem się na jej teren niepowołanych osób. Nasze realizacje zyskują ciekawy design dzięki ażurowym wycięciom, które powstają przy zastosowaniu technik laserowych.

Nowoczesne donice ażurowe

Udowadniamy, że funkcjonalność wcale nie musi rozmijać się ze sztuką! Wśród pozycji dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szereg artykułów wyposażenia domowego, które zebrane zostały pod parasolem nieoczywistego designu, przywiązania do najmniejszego detalu oraz genialnego w swojej prostocie minimalizmu. Kwietniki, donice, stoliki kawowe oraz metalowe dekoracje ścienne — jeśli szukasz sposobu na odmianę wnętrza przy pomocy kilku charakterystycznych elementów, nie ma lepszego miejsca!

Meble stalowe w wielu odsłonach

Charakterystyczną cechą większości propozycji z naszego portfolio są ażurowe dekoracje, które w udany sposób łagodzą nieco surową bryłę metalowych stolików, kwietników oraz pozostałych realizacji. Wzory wycięte w stalowej powierzchni nadają meblom idealnego balansu między industrialną formą a subtelnością zdobienia. Nie czekaj dłużej — wkrocz do świata elegancji i zacznij odkrywać naszą kolekcję wyposażenia stworzoną właśnie dla Twojego domu!

kwietnik-maly-domowy
bosskar-kwietnik-kwadratowy
bosskar-kominek-stojak-na-drewno